9 - 15 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

3 dakika okuma süresi

9 - 15 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

9 Mayıs - 15 Mayıs haftalık burç yorumlarınız Daha İyi Yaşam'dan!

Mayıs ayının ikinci pazartesisi... İkinci haftası... Her hafta olduğu gibi bu hafta da küçük ya da büyük değişimlere adım atıyoruz. Peki ya biz bu değişimlere adım atarken burcumuz ve yükselen burcumuz bizi nasıl etkiliyor dersiniz? Haftalık burç yorumları Daha İyi Yaşam'da!

Koç Burcu:

Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, şanslı bir haftaya başlangıç yapıyor. Maddi açıdan da aşk açısından da güleceğiniz bir hafta sizi bekliyor! Beklemediğiniz maddi kazançlar ve yeni tanışacağınız kişilerle mutlu birliktelikler için uygun bir hafta.

Boğa Burcu:

Bu haftanın şanslı burçlarındansınız! Aşk, iş, sağlık gibi birçok konuda top noktasınız. Değişimlere açıksınız. Özellikle dış görünümde değişiklik yapmak isteyenler için çok ideal bir tarih. Boğa burcu kadınları özellikle saç renklerinde ve modellerinde değişimler yapabilir ve olumlu geri dönüşler alabilirler. Erkekleri ise daha fazla tutku ve heyecan verici duygulara yüklenebilir. Mutlu geçireceğiniz bu haftanın keyfini sürün.

İkizler Burcu:

Bu hafta sizler için biraz karmaşık geçebilir. Gizemli olayları seven yapınız sizi zor durumlara düşürebilir. Ancak maddi açıdan kazançlarınızın olacağı bir hafta. Cazibeniz bazen başınıza dert açıyor! Flörtü bu kadar seviyor olmak başınızı ağrıtabilir. Dikkat! Bu hafta daha çok evde takılmak, kendinize ve ailenize zaman ayırmak sizi mutlu edecek.

Yengeç Burcu:

Bu haftayı çok duygusal, mutlu ve derin geçireceksiniz. Partnerinizle aşkı daha doruklarda ve tutkulu yaşayacaksınız. Eğer bir partneriniz yoksa arkadaş çevreniz vasıtasıyla yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Bu hafta kültürel açıdan doyuma ulaşacaksınız. Bol bol sergi müze tiyatro konser gibi aktivitelere katılacaksınız.

Aslan Burcu:

Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar için kariyerde ilerleme haftası! Başarılarınız sizin işinize olan aşkınızı daha da arttıracak. Her ortamda kendinizi belli etmeniz ve kendinizden emin halinizle flörtlere de açık olun! Ciddi bir birlikteliği olanlar için ise söz,nişan,evlilik gibi konular gündeme gelebilir.

Başak Burcu:

Bu haftayı kendinize ve sevdiklerinize ayırıyorsunuz. Evinize yeni eşyalar almak, kıyafet dolabınızı yenilemek ya da doğum günü olan bi yakınıza hediye seçmek sizi mutlu edecek. Sevdikelrinize destek vereceğiniz ve onların yanında olduğunuzu belli edecek davranışlarda bulunuyor olmanız ne kadar şefkatli olduğunuzu gösteriyor. Beklenmedik bir yerden maddi anlamda güzel bir sürpriz yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu:

Teraziler için bu hafta tamamen maddi açıdan olumlu gelişmelere gebe! Borçlarınızı kapatabilir, birikim için önemli adımlar atabilir, zam alabilir ya da terfi edebilirsiniz. Yeni iş teklifleri, kendinizi geliştirecek kurslar ve kariyer anlamında da şanslı bir haftadasınız. Sağlığınıza da özen gösterirseniz sizin için harika bir hafta olacak diyebiliriz.

Akrep Burcu:

Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanları yoğun bir hafta bekliyor! İş yerinizde yoğunluk, özel hayatta trafik derken hafta nasıl geçecek anlamayacaksınız. Yorucu ancak güzel bir hafta olacak. Eğer bir partneriniz varsa onunla romantik zamanlar geçirmeniz mümkün. Eğer yalnızsanız uzun zamandır aklınızda olan o kişiden ilk adımı alacaksınız!

Yay Burcu:

Değşimlere ve güzelleşmeye para yatıcacağınız bir hafta olacak. Sürekli değişimlerin peşinden koşacaksınız. Saç bakımı, cilt bakımı, alışveriş gibi konular için kesenin ağzını açmak zorunda kalabilirsiniz. Eğer yalnız bir Yay iseniz iş yerinde ya da iş yeriniz vasıtasıyla tanışcağınız biri kalbinizi çalabilir.

Oğlak Burcu:

Genellikle mantığınızla anılan birisiniz. Ancak bu hafta aşkı öyle romantik ve çılgın yaşayacaksınız ki bazı tabuları yıkacaksınız.Cinsel anlamda da tutkularınız fazlasıyla kabarık olabilir. Keyifli bir hafta sizi bekliyor, seyehat edebilir, yeni yerler keşfedebilir hatta hayatınızda küçük çaplı değişimler de yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu:

Bu hafta içinde evinizde dekoratif değişiklikler yapabilirsiniz. Evinize yeni eşyalar almaktan keyif duyacaksınız. Aktif bir hafta geçireceksiniz. Öğrenmeye açık olduğunuz zamanlar... Eğer hoşlandığınız biri varsa onunla çok derin bir aşk başlayabilir!

Balık Burcu:

İylik meleği olarak anılacağınız bir hafta! Arkadaşlarınıza yardım edebilir, onların özel hayatlarıyla ilgili önemli ve güzel gelişmelere sebep olabilirsiniz. Siz ise hafta boyunca çevrenizdeki insanlara çok dikkat etmelisiniz. Etrafınızda sizi çekemeyen ya da sizinle ortak bir amaçta gibi yürüyor görünen kişilere dikkat edin. Şehre yakın bir yerlerde seyahat etmek yine bu hafta içinde söz konusu olabilir.

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

 

 

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html