6 - 12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

5 dakika okuma süresi

6 - 12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

6 - 12 Haziran haftası burç yorumunuzu okudunuz mu?

Haziranın ikinci haftasına girdik bile :) Aşktan işe sağlıktan kariyere aileden sosyal çevreye şansa hayata dair merak ettiğiniz ne varsa yıldız haritanızın ön görülerini sizler için derledik... Yeniayın 5 Haziran'da İkizlere geçmesi ile burcunuz ve yükselen burcunuzu nasıl sürprizler bekliyor olabilir? Hep birlikte öğrenelim mi?

KOÇ:

Bu hafta sizler için oldukça renkli geçecek sevgili Koçlar. Ayın ortalarına kadar geçerli olacak Yeniayla birlikte eğlenceli günler beraberinde geliyor. Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar bu hafta aşk konusunda kendilerini oldukça şanslı hissedecek. Bir birlikteliği olan Koçlar için sürprizlerle dolu bir aşk hayatı bu hafta içinde kalbinizin hızla çarpmasına sebep olacak :) Bekar Koçlar ise aradıkları aşkı bulabilecekler! Yeniay sizin aşk hayatınızı oldukça olumlu etkileyecek. Adeta aşk tazeleyeceğiniz bir hafta olacak. Yalnız Koçlar ise hafta sonu girdikleri ortamlarda tüm beğenileri üzerinde toplayacak.

BOĞA:

Bu senenin en hareketli günleri 6 - 12 Haziran haftasında gerçekleşiyor! Engelleri aşan, sınır tanımaz gücünle aşk konusunda mutluluğa erişebileceksin! Eğer aklında ya da kalbinde yarım kalmış, sonuca ulaşamamış biri varsa onunla ilgili soru işaretlerini gidereceğin atılımlar yaşayabilirsin. Hayatını değiştirmek adına da atacağın önemli adımlar sayesinde hayatına birçok güzellik katacaksın. Bu hafta içinde arkadaşlarını gerçekten tanıma zamanı. Bazılarının seni hayal kırıklığına uğratması seni üzebilir. Ancak duygusal davranmayarak doğru kararlar vereceksin. Hafta sonunda oldukça hareketli! Dinlenmek istesen dahi fırsat bulamayabilirsin.

İKİZLER:

Sevgili İkizler, burcunda gerçekleşen yeniay senin için biraz yorucu geçebilir. Haftanın ilk iki üç günü kendini baskı altında hissedebilirsin. Hayatın akışına adapte olmakta bazı sıkıntılar yaşayabilirsin. Uzunca bir zamandır süregelen olumsuz şartları gözünde büyütmemeye çalış Kendini bir kapana kısılmış gibi hissederken hayatının olumsuz tarafları gözünde büyüyebilir. Tahammülsüz davranışlarını kontrol altına almalı ve bu durumu en sakin şekilde atlatmalısın. Eski defterleri açmak, geçmişe dönmek ve geçmişi sorgulamak gibi tutumlardan kaçın. Sana bir yararı olmayacak. Cuma günü ve sonrası daha rahat bir döneme geçiş yapacaksın.  Aşk hayatında her şeyi açıkca dile getireceğin bir hafta olabilir. Hafta sonu sürprizlere hazırlıklı ol!

YENGEÇ:

Bu hafta içerisinde kendinizi oldukça yenilikçi, yapıcı ve pozitif hissedeceksiniz. Ancak öte yandan İkizler burcunun dengesiz ruh hali sana geçebilir. Bu durum hem seni hem sevdiklerini oldukça şaşırtabilir. Kendinizi çok güçlü ve hırslı hissedebilirsiniz. Özellikle kariyer yaşamında basamakları ikişer üçer tırmanız söz konusu. Değişken bir ruh hali içinde olman sevdiğin kişi ile aranı bozabilir. Haftasonu ise kendi kabuğuna çekilerek hayatında meydana gelecek değişimleri gözden geçirebilirsin.

ASLAN:

Sevgili Aslanlar, bu hafta sizin için hayatınızda meydana gelen güzel değişimlerin haftası olacak. İkizler burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte kariyer ve akademik konular hakkında ilerlemeler yaşayabilirsin. Ancak bu hafta oldukça agresifsin. Emir kipiyle konuşuyor olman çevrendekileri rahatsız edebilir. Özellikle fikir çatışmalarından kaçınmalısın. Birlikteliği olan Aslanlar partnerlerine karşı nazik olmaya gayret etmeli. Çünkü agresif ruh halleri partnerleri ile aralarıın açılmasına neden olabilir. Bu hafta sonunu kendinizi dinlemek isteyecekseniz. Yalnızlğa ihtiyacınız olacak.

BAŞAK:

İkizler burcunda ilerleyen yeniay sevgili Başaklar için bol bol başarı demek. Kariyer anlamda ya da akademik anlamda uzun zamandır emek verdiğiniz işlerin karşılığını alacaksınız.Değişken bir ruh hali içinde olabilirsin. Çevrendekiler de bu tutarsız davranışlarının farkında olacak. Onlara karşı daha dikkatli olmalısın. Yeniay senin için biraz karışık ama başarılı geçecek. Özellikle hafta sonu oldukça renkli!

TERAZİ:

Sevgili Teraziler, yeniay sizin gibi bir hava grubunda ilerliyor. Bu yüzden size etkileri bir hayli güzel. Kariyer ve eğitim anlamında oldukça destekeleyici geçecek bu haftayı çok iyi değerlendirmelisiniz. Özellikle mali anlamlarda güzel kazanımlar var. Karşınıza çıkan fırsatları çok iyi değerlendirmelisiniz. Hafta sonu ise oldukça hareketli geçiyor. Üstelik flörtöz yapınız da devrede! Aşka her an hazırlıklı olun...

AKREP:

Bu hafta aşk hayatınız oldukça canlı! Yalnız Akreplere müjdemiz var. Aşk çok yakınınızda... Bu hafta İkizler burcunda ileryeleyen yeniay aşk ve evlilik hayatınızı destekliyor. Oldukça şanslı bir haftadasın ve bunu hissedeceksin. Kalbi boş Akrepler için aşk, bir birlikteliği olan Akrepler için ise evlilik söz konusu Eğer evli bir Akrepseniz aşk tazeleyeceksiniz. Yeniay sizi sadece aşk hayatınızda değil kariyer yaşamınızda da destekliyor! Yeteneklerinizi kolaylıkla gösterebileceğiniz bu dönemi çok iyi değerlendirin ve sorumluluklardan kaçmayın.

YAY:

Maddi anlamda yüzünüzü güldürecek bir haftaya hazır olun! Yaşadığı şartlardan memnuniyet duymayan Yaylar için ise girişimcilik zamanı. Eğer uzun zamandır beklediğin fırsatlar için çaba harcamazsan pişman olacaksın. Özellikle iş arkadaşlarına karşı çekimser bir tavır sergileme. Atılımların hiç de küçümsenecek şeyler değil... Kendine güven. Kalbi boş Yaylar için yeni tanıştıkları kişilerle aşk var. Hafta sonunu ise yalnız geçirmek isteyebilirsiniz.

OĞLAK:

Sevgili Yaylar bu hafta sizler için oldukça yoğun geçiyor. Yeniay aşk hayatınızı destekleyici nitelikte. Bu hafta kendinizi fazlasıyla şanslı hissedeceksiniz. Kariyer yaşamında ise aşk hayatının aksine çok fazla şanslı olduğunu söyleyemeyiz. Dolayısıyla mevcut şartların çok fazla dışına çıkmamak da yarar olacaktır. Tanışacağın insan sayısında hatırı sayılır bir değişim meydana gelebilir. Etrafındaki insanlar çoğaldıkça çevrendeki çıkarcılara dikkat etmende fayda var. Ailende meydana gelebilecek olası sorunlara karşı tarafsızlığı seçmelisin. Hafta sonun oldukça renkli ama harcamalara dikkat!

KOVA:

Sevgili Kovalar için oldukça eğlenceli bir hafta! Sosyal çevren genişleyecek, kariyer ve akademik konularda şansın oldukça açık olacak. Uzun zamandır değişin göstermek istediğin ne varsa bu hafta itibari ile ilk adımlarını atabilir ve çok mutlu olabilirsin. Yeni başlangıçlar için daha uygun bir hafta olamaz. Yeniayın İkizler de ilerliyor olması yüzünü güldürecek. Yoğunluğundan arta kalan zamanı sosyal çevrelerde harcayacaksın. Küçük bir seyehat seni mutlu edebilir!

BALIK:

Sevgili Balıklar! İkizler burcunda ilerleyen Yeniay aşk hayatınızı çok olumlu anlamda etkileyecek. O kadar şanslı bir aşk hayatı dönemine giriş yaptınız ki 2016'nın aşk yaşamak için seçilen en ideal zamanındasınız. Yaşadığınız hayal kırıklıklarını unutacağınız bu hafta sizler için bir başlangıç olacak.  Yeni arkadaşıklara dikkat! Çıkarcı insanlar seni üzüyor, temkinli olmalısın. Renkli ve eğlenceli bir hafta sonu seni bekliyor.

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Astroloji 

 

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html