50 yıl garantili konut dönemi

2 dakika okuma süresi

50 yıl garantili konut dönemi

LÜKS konut sektöründeki baş döndürücü gelişmeler, artan rekabet ortamı, bir farklılık yaratma peşinde olan firmaları yeni arayışlara yöneltti.

Başkent'te "sertifikalı konut" devri başladı LÜKS konut sektöründeki baş döndürücü gelişmeler, artan rekabet ortamı, bir farklılık yaratma peşinde olan firmaları yeni arayışlara yöneltti. Ankara'da çevreci konut kulesi projesi Paladyum Beytepe'yle Uzaltaş da bir ilke daha imza attı. Uzaltaş, satış sonrası hizmetlerde 2 ila 50 yıl arasında sertifika vereceklerimi açıkladı

UZALTAŞ AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, müşteri memnuniyetini temel alan bir anlayışla hareket ettiklerini, sertifika fikrinin de bu anlayışın bir sonucu olarak ortaya çıktığını kaydetti. Pala, şunları söyledi: "Verdiğimiz sertifikayla garanti süresini, yasal zorunluluğun çok üzerine çıkardık.

Bazı ürünlerde bu süre 50 yılı bulacak. Marka bir vaattir. Tutulmuş vaatler ise iyi marka olmanın koşuludur. Vaadinizi sadece bir kez değil, her saat, her gün, her ay, her yıl sorunsuzca tutabiliyorsanız iyi marka olursunuz. Uzaltaş olarak iyi marka olduğumuza inandığımız için 50 yıllık vaatte bulunmakta tereddüt etmedik.

Satış sonrası hizmet Uzaltaş’ın en önemli ayrıcalığı olacak. Sadece Paladyum Beytepe’de değil, ileride uygulayacağımız projelerde de vereceğimiz sertifikalar ile müşterilerimizi Uzaltaş güvencesi altına alacağız. Uzaltaş’tan konut ya da işyeri alanlar, bina içinde ya da sosyal alanlarda ortaya çıkabilecek sorunlarda, her zaman bir muhatap bulabilecek."

SERTİFİKA NELERİ İÇERİYOR?

Ünal Pala’nın verdiği bilgiye göre, Ankara’da ilk kez Uzaltaş’ın verdiği konut sertifikası; kaba inşaatta 10 yıl olan yasal garanti süresini 50 yıla çıkartıyor. Sertifika ile asansörlerde, giydirme cephede, ince iş doğal taş uygulamasında 2 yıl olan garanti süresine ek olarak 8 yıl da Uzaltaş garantisi sağlanıyor. Ahşap kısımlarda ise garanti 2 yıldan 5 yıla çıkarılıyor. Mekanik tesisat, elektrik tesisatı ve ince iş kaplamalarda 2 yıl boyunca ortaya çıkabilecek her türlü sorunda da muhatap Uzaltaş olacak.

PALADYUM BEYTEPE PROJESİ

Başkent’in çevre dostu konut kulesi olarak İncek Bulvarı’ında yapımı süren Paladyum Beytepe’de, çevre aydınlatmasında güneş enerjisi, bahçe sulamasında da atık sular kullanılacak. Yapımında doğal ve geri dönüşümü olan malzeme kullanımına özen gösterilen Paladyum Beytepe, 3 bloktan oluşuyor. A blokta butik iş merkezi, caddeye cepheli B blokta ise 110 metre yüksekliğinde 32 katlı konut kulesi yer alacak. 4 ve 5 katlı C blok ise alçak katlarda oturmak isteyenlere hitap edecek.

15 bin 750 metrekare alanda uygulanacak projede 2 artı 1, 4 artı 1 ve 5 artı 1 ve 6 artı 1 olmak üzere 110 daire, butik iş merkezinde ise 7 işyeri bulunacak. 350 metrekarelik lobisiyle Ankara'da gerçek anlamda otel gibi lobi hizmeti verecek ilk rezidans olacak Paladyum Beytepe'de, yüzme havuzları, fitness center, çocuk kulübü ve oyun alanları, yürüyüş yolları ile 50 kişilik barbekü alanı yer alacak.  

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı