5 Maddeyle Aslan Burcunun Genel Özellikleri

1 dakika okuma süresi

5 Maddeyle Aslan Burcunun Genel Özellikleri

Burcu Aslan olanlar ya da bir aslan burcuyla birlikte olanlar burada mı? Aslan burcuyla ilgili söyleyeceklerimiz biraz şaşırtabilir!

Bir Aslana rest çekmeden önce iyi düşünün deriz! Neden mi? O halde Aslan burcunun genel özelliklerine Daha İyi Yaşam ayrıcalığıyla yeniden göz atalım.

5 Maddeyle Aslan Burcunun Genel Özellikleri

1.Asla'nların en temel genel özelliklerinden biri duygularını açıkça belirtmelerinden dolayı biraz acı çekmeleri. Ancak acı çektiklerini kesinlikle belli etmezler.

2.Aslan burcu olanlar çevrelerine karşı her zaman saygınlığını korumaya çalışır. Egosu ve koruması gereken bir imajı olduğunu unutmaz.  En negatif özellikleri kibirli ve kendini beğenmiş olmaları.

3.Yeni insanlar tanımayı çok sever ve geçmişte tanıdıkları insanlara benzemelerini de istemez. Aslan burcu olanlar genel özellikleri hayat ve enerji dolu yapıda olmaları ve de içlerinin kıpır kıpır oluşu diyebiliriz. 

4.Bir Aslan'la birlikte yaşıyorsanız hayatınızın boş olmadığını sık sık düşünebilirsiniz. Aslan burcu olanlar gereğinden fazla seçkin yapıya sahip olduklarından dolayı diğer burçlara pek benzemezler. 

5. Aslan'ları tamamlayan özellikler ise kararlı, gururlu, güvenilir ve koruyucu oluşları. Aslan burcu kıyafet giyerken çok seçiçi olurlar. Çevrenizde düzgün giyinen birilerini görürseniz bu Aslan burcu olabilir.

Aslan Burcu İçin En İdeal Eş Adayını Öğrenmek İçin Tıklayın!

Aslan Burcunun Genel Özellikleri Neler?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 24
  emoji
 • 9
  emoji
 • 3
  emoji
 • 7
  emoji
 • 5
  emoji
 • 3
  emoji
 • 5
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html