5 Adımda Cam Kavanozları Değerlendirin

1 dakika okuma süresi

5 Adımda Cam Kavanozları Değerlendirin

Kendin yap projeleri ile devam ediyoruz! Cam Kavanozları Böyle Değerlendirin... Ayrıntılarda buluşalım...

Evinizde biten salça,turşu,garnitür kabı olan cam kavanozlarını atmayın değerlendirin! İşte 5 adımda cam kavanozları değerlendirme yöntemleri:

5 Adımda Cam Kavonazları Değerlendirin... İşte ayrıntıları :

Tatlı Servisinde Kullanın Muhallebi,magnolia,cheseecake gibi yumuşak formlu tatlıları cam kavanozlarda servis edebilirsiniz.Hem şık hem değişik ve şirin görünecek bu tasarıları misafirlerin ve aile fertlerinin oldukça beğenisini toplayacak.Hem fırında pişen tatlılar için hemde buzdolabında saklamak için oldukça ideal olan cam kavanozları bu şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İçecek İkramında Kullanın Cam kavanozlarda içecek ikram etmek son dönemlerde pek popülere hale geldi.Öyle ki bir çok ünlü mekanda bile limonata ve taze sıkılmış meyve suları şirin mi şirin dizayn edilen minik kavanozlarda servis ediliyor.Sizlerdde evlerinize bu sistemi rahatlıkla getirebilirsiniz.

Kalemlik Olarak Kullanın Boş cam kavanozu dilediğinizce dizayn ederek çeşitli süslemelerle kurdele ve boncuk kullanarak ya da renkli boyayarak ofisinizde ya da çocuğunuzun çalışma masasına kalemlik yapabilirsiniz.

Aydınlatmada Kullanın Cam kavanozunuzun dış cephesini süsleyerek içlerine pilli mumlardan yerleştirin ve ardından evinizin girişine ya da yatak odanızda başucu sehpasında kullanarak şık bir ortam elde edebilirsiniz.Ayrıca şık  yemek masası süslemelerinde ve balkon-bahçe aydınlatmalarında bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Kumbara Yapın Cam kavanozları iyice temizledikten sonra kapaklarına madeni paranın geçeceği büyüklükte bir boşluk açın ve cam kısmı renkli bir şekilde boyayın böylece hem bozuk paraları saklayın hem de şık bir kumbaraya sahip olun.  

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Püf Noktalar

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html