30 Mayıs - 5 Haziran Burç Yorumları

4 dakika okuma süresi

30 Mayıs - 5 Haziran Burç Yorumları

30 Mayıs – 5 Haziran arası haftalık burç yorumları Daha İyi Yaşam’da!

Mayıs ayına veda edip, haziranı karşılamaya hazır mısınız? Ve pek tabi ki hayatınızda meydana gelecek değişimlere? Aşktan işe, sağlıktan şansa, aileden sosyal çevreye kadar merak ettiğiniz ne varsa haftalık burç yorumunuzda!

Başlayalım mı?

KOÇ:

Bu hafta siz sevgili Koçlar için yapmayı düşünüp de ertelediğiniz ne varsa yeniden planlamak ve hayata geçirmek için büyük bir şans sunacak. Kariyer yaşamınızda yükselişe geçeceğiniz bu hafta bazı kişilerin sizi çekemediğine de yakından şahit olacaksınız. Bu hafta içinde sevdiğiniz insanla romantik bir gün yaşayabilirsiniz. Hafta sonunu ise sevdiklerinizle geçireceksiniz.

BOĞA:

Bu hafta siz sevgili Boğalar için yeniden doğuş tadında geçecek. Uzun zamandır içinde saklı olduğunuz kabuğunuzu kıracak ve gücünüzü yeniden keşfedeceksiniz. Kariyer hedeflerinizle birden bire meydana gelen önemli gelişmeler sizi fazlasıyla şaşırtacak ve mutlu edecek. Bir birlikteliği olmayan Boğalar için aşk kapıda! Mutlu birlikteliği olanlar ise aşk tazeleyecek.

İKİZLER:

Bu hafta siz sevgili İkizler için çok olumlu geçecek. Yarım bıraktığınız işlerinizi tamamlamada ve uzun zamandır kaybettiğinizi sandığınız huzurda oldukça şanslısınız. Kariyer yaşamınızda daha fazla çaba göstererek daha büyük başarılar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde 3. Kişilerden kaynaklı problemler yaşanabilir, bu gibi olaylar karşısında sakinliğinizi korumanızda fayda var.

YENGEÇ:

Bu hafta siz sevgili Yengeçler için biraz şanssız geçebilir. Ancak bu durumu en aza indirgemek yine sizin elinizde. Şanssız olduğunuz düşüncesinden biran evvel sıyrılıp hayata olumlu tarafından bakmalısınız. Kariyer yaşamınızda yaşayacağınız sıkıntılar sizi pes ettirmesin. Geçici bir dönem olduğunu unutmayın. Sorumluluklarınızın artış göstereceği bu haftada sabır sınavını başarı ile geçerseniz her şey çok daha güzel olacak.

ASLAN:

Bu hafta siz sevgili Aslanlar için sağlık sorunları ile boğuşmakla geçebilir. Baş ağrıları, ufak tefek kazalar sonucunda meydana gelen yaralanmalar söz konusu. Spor yaparken, ev işleri ile meşgul olurken sakarlıktan ve dikkatsizlikten uzak durmalısınız. Kariyer yaşamınızda meydana gelecek güzel gelişmeler sizi mutlu edecek. Ayrıca sürpriz bir aşk çok yakınınızda!

BAŞAK:

Bu hafta siz sevgili Başaklar için maddi anlamda bir hayli kazançlı geçecek. Beklenmedik kazanımlar söz konusu. Uzun zamandır aranızın açık olduğu bir eski dostunuz sizinle barışmak için adım atabilir. Ancak siz yine de kalbinizin sesiyle birlikte aklınızı da dinleyin. Tekrar üzülmemek için temkinli olmakta fayda var. Aşk konusunda ise biraz daha cesaret.

TERAZİ:

Bu hafta siz sevgili Teraziler için sürprizlerle dolu geçecek. Enerji dolusunuz ve hayatınızın her alanında bu etkiyi fark edeceksiniz! Kalbi boş olan Teraziler için yeni bir aşkın kapıda olduğu müjdesini verebiliriz. İlişkisi olanlar için ise her şey toz pembe demek doğru olmaz. Ancak bu hafta içinde yaşadığınız ilişkiyi güzelleştirmek adına yapabileceklerinizin olumlu sonuçlar verebileceğini söyleyebiliriz.

AKREP:

Bu hafta siz sevgili Akrepler için hem kariyer hem aşk konusunda hareketli gelişmeler var. Kariyer yaşamınızda oldukça şanslısınız. Kendinizi göstermek için kolladığınız her an bir fırsata dönüşebilir. Ayrıca uzun zamandır harekete geçmek için beklediğiniz için iş planlarınızda olumlu sonuçlar verecek. Aşk hayatı olan Akrepler evlilik teklifi alabilir. Kalbi boş olanlar için ise biraz daha sabır.

YAY:

Bu hafta siz sevgili Yaylar için enerji dolu geçecek. Yaşama sevinciniz en üst düzeyde! Ve bu sebeple herkesin gözü sizin üzerinizde. Aile bireylerinden birinin sağlık sorunları ile ilgilenme durumunuz söz konusu. Evli Yaylar için bebek haberi gelebilir! Bekar yaylar ise evlilik için önemli bir adım atabilirler.

OĞLAK:

Bu hafta siz sevgili Oğlaklar için olumlu girişimler haftası olacak! Kafanızda tasarladığınız ama adım atmaktan çekindiğiniz ne varsa bu hafta içinde olumlu bir şekilde size geri dönecek. Maddi açıdan kazanmayı beklediğiniz ne varsa bu hafta içinde size ulaşacak. Özel yaşamınızda sevdiğiniz kişiye karşı daha yakın tavırlar sergilemelisiniz.

KOVA:

Bu hafta siz sevgili Kovalar için süper kahraman gücünde geçecek! Kendinizi çok mutlu ve güçlü hissedeceksiniz. Birçok işiniz yoluna giriyor. Bu yükün üzerinizdeki ağırlığının kalkması ile kendinizi çok daha özgür hissedeceksiniz. Salı gününden itibaren tahsil edeceğiniz maddi kazanımlarınız imdadınıza yetişecek. Aşk hayatınızda geçmişe bir sünger çekip, yeni aşklara fırsat verirseniz mutluluk çok yakınınızda.

BALIK:

Bu hafta siz sevgili Balıklar için fırsatlarla dolu olabilir! Arkadaşlarınız vesilesiyle yapacağınızın iş görüşmelerinden beklentinizin çok üstünde sonuçlar alabilirsiniz. Uzun zamandır başarısızlıkla sonuçlanan girişimlerde tam aksi bir surum meydana gelecek. Aile yaşamında yaşanan küçük tatsızlıklara karşı tarafsız kalmayı tercih edin. Aşk hayatınızda yaşadığınız hayal kırıklıklarını unutmalı ve yeniden güvenmeyi öğrenmelisiniz.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html