29 Ağustos - 4 Eylül Haftalık Burç Yorumları

4 dakika okuma süresi

29 Ağustos - 4 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Ağustosu uğurlayıp Eylül'ü karşılarken haftanın burç yorumlarını okumayı ihmal etmeyelim!

29 Ağustos - 4 Eylül Haftalık Burç Yorumları Daha İyi Yaşam'da Aşktan işe, sağlıktan aileye, kariyerden sosyal yaşama kadar burcuuz ve yükselen burcunuz ile ilgili merak ettiğiniz her şey içeriğimizin ayrıntılrında buşabilirsiniz!

KOÇ BURCU:

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, merkürün geriliyor olması iletişim anlamında güçlükler çekmenize neden olabilir. Karşılıklı yanlış anlaşılmalar, sorunları görmezden gelmek, konuşmamak gibi sebeplerden canınız sıkılabilir. Bu haftayı sabırlı ve sakin geçirebilir gereksiz yere olayları büyütmezseniz her şey çok daha yolunda gidecek. İş hayatınızda hakkınızı aramanız gerekbilir. Emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz fırsatlar doğacak. Kaçırmayın...

BOĞA BURCU:

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, Bu hafta enerjiniz çok yüksek! Özellikle iş,akademik kariyer,kendinizi geliştireceğiniz durumlarda yıldızınız parlayacak... Evli Boğalar için tehlike çanları çalıyor. Eşinizin aşırıya kaçan turumlarına daha ne kadaer sabredeceksiniz? Ani kararlar almamakta fayda var ancak eşiniz ile ciddi bir konuşma yapmanız gerekebilir. Duygusal gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kalbi dolu olan, evli olamayan Boğalar için de aynı durumlar söz konusu. Aşkta sabrın karşılığını alacağınızı unutmayın!

İKİZLER BURCU:

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar... Bu hafta kariyer anlamında başarınıza başarı katacaksınız! İş hayatınızdaki olumlu gelişmeler yüzünüzü güldürecek. Bu hafta iş enerjiniz çok yüksek.. İş hayatında bu durumdan rahatsız olacak kişiler olabilir. Onlarn negatif enerjisine kapılmadan dosdoğru işinize odaklanmanız sizin için en faydalı olan olur. Bu haftanız yükselen kariyer üzerine! Bir de iş hayatınız da bu kadar parlıyor olmanız özgüven tazelemenize de yardımcı olacak...

YENGEÇ BURCU:

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, bu hafta içinde sizi üzecek, yıpratacak şeyleri kafanızda büyüterek ve daha fazla takıntı haline getirerek kendinizi daha çok üzebilirsiniz. Bu tür davranışlardan uzak durmak, kendinizi dinlemek ya da sorunu açık açık konuşmak sizin için en doğru tercih olacaktır. Özellikle partneriniz ile bir sorun tartışırken başka çiftleri örnek göstermemeye ve kendi sorunlarınıza odaklanmaya özen gösterin. Sabırlı,sakin ve gerçekci olursanız her şey daha yolunda gidecek...

ASLAN BURCU:

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar.. Bu hafta maddi anlamda ciddi bir rahatlama içine giriyorsunuz. Maddi anlamdaki belirsizlik ve zorlukları aşıyorsunuz... Hafta ortasında yeni bir iş teklifi ya da terfi görünüyor!  Ayrıca yakın çevrenizi sorgulayacağınız, kimin size gerçek dost kimin sahte olduğunu anlamlandırmaya çalışacağınız bir hafta... Hayatınızda radikal değişimlere gidiyorsunuz.

BAŞAK BURCU:

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar... İç dünyanınızda bi muhakeme başlıyor! Kendinizi sorguladığınız, neler yapmak istediğniz, hedefleriniz ve hayalleriniz bu haftanın gündemi. Bu gündem size kendinizi yeniden bulduracak. Eğer doğru yolu bulabilirseniz hem aşk hem iş hayatında sizi çok mutlu edecek ve hayatınızı tamamen değiştirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU:

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar... Bu hafta hayatınızda köklü bir değişikliğe gidiyorsunuz. Bu hafta kendinizi geliştirecek, kafa dinleyecek ve tazeleneceksiniz. Özel hayatınızda da hareketlenmeler söz konsu. Biten bir aşkın ardından kaldığınız yerden yeni heyecanlar yaşamaya devam edeceksiniz.

AKREP BURCU:

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar... Bu hafta kafanız biraz karışabilir, hayatınızın düzenini bozup yeni bir düzen kurmak isteyebilirsiniz. Ancak hiçbir şey için acele etmeyin deriz.. Karşınıza çıkan fırsatları ölçüp tartmadan kabul etmeniz sonradan pişman olmanıza neden olabilir. Bu haftayı sabırlı ve sakin atlatmalısınız.

YAY BURCU:

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar... Bu haftayı sabırlı geçirmekte biraz zorlanabilirsiniz. Verdiğiniz emeklerin karşılığını almada daha sakin olmalı ve sanırlı davranmalısınız. Verdiğiniz emeklerin hiçbiri boşa gitmeyecek... Ancak biraz daha zamana ihtiyacanız var. Hafta ortasında ekonomik anlamda yaşadığınız zorluklar son bulacak. Özel yaşamınızda da hareketli günler kapıda! Ancak önce eski defterleri kapatmalısınız.

OĞLAK BURCU:

Sevgil Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar... Bu hafta sizler için biraz zor geçebilir. Sevdiğiniz insanlarla sizi anlamadıkları için sorunlar yaşayabilirsiniz. İletişim kopukluğu,yanlış kelime seçme ya da sorunların üzerini örtme gibi davranışlar sizi üzebilir. Ancak özel yaşamınızda meydana gelen kalp kırıklıklarının onarılması mümkün. Azıcık sabır ve sükünet ile her şeyin üzerinden gelebilirsiniz.

KOVA BURCU:

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar... Bu hafta iş hayatınızda çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Okul hayatı devam eden Kovalar içinde başarı kapısı aralanıyor. Bu hafta başarılı bir dönemin başlangıcı oluyor... Öğrenme yetiniz çok büyük. Kendinize ve yapabileceklerinize sınır koymamalısınız... Aşk hayatınızda küçük sorunları büyütmemeli ve olay yapmamalısınız. Eğer daha sakin ve fedakar davranırsanız aşk hayatınızda her şey mükemmel ilerleyecek.

BALIK BURCU:

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Başlık olanlar... Bu hafta kötü şansınızın kırıldığı bir başlangıca yaklaşıyorsunuz! Öfkenizi, korkularınızı, endişelerinizi kontrol etmeyi öğrenebilirseniz hayatınızda meydana gelen değişimler sizi çok güzel yerlere götürecek. Bu hafta öfkenize teslim olmayıp sakin kalabilirseniz karlı çıkacaksınız. Sorunlu aşkların sonuna geldiğini kabul edin! Kendinizi de onu da serbest bırakın...

Editörün Seçimi  : Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

 

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 2
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html