2018 Modası Kürk Şapkalar

1 dakika okuma süresi

2018 Modası Kürk Şapkalar

2018 kış modasının en gösterişli aksesuarları hem sıcacık tutan hem de göz dolduran kürklü şapkalardır.

Kafanızı ve kulaklarınızı sıcacık tutacak olan yumuşacık kürklü şapkalar bu yılın modası olarak karşımıza çıkmaktadır. Açık renk, koyu renk ya da füme rengi gibi farklı renklere sahip olan kürklü şapkaların her rengi oldukça rağbet görmektedir. Oldukça gösterişli olan kürk şapkalar sadeliği sevenler için abartılı olmayan kıyafetlerle kombin yapılırsa sade bir şıklık olabilir.

Bu Kışın Modası Kürklü Şapkalar

Her bütçeye uygun farklı modellerdeki kürklü şapkalar bu yıl çok tercih edilmektedir. Kürk kendi başına ihtişamın göstergesidir. Bu nedenle gösterişi sevenlerin dolaplarında bu şapkalar baş sırada yer almaktadır. Farklı renklerdeki şapkalar bazen zıt bazen de aynı renk kıyafetlerle kombin yapılarak kullanılabilir. Örneğin açık renk bir kaşe kaban üzerine füme ya da açık renk kürklü bir şapka ile şık bir görünüm elde edilebilir. Koyu renk çizmeler ve krem rengi bir kaban ile siyah renkte kürklü şapka da oldukça gösterişli durur. Daha spor görünmek isteyenler ise kısa modelde botun üzerine kulaklıklı kürklü şapkalar tercih edebilir. Her tarza uyan kürklü şapkalar ile birbirinde farklı birçok kombin yapılabilmektedir.

kürk

Sade ve Şık Bir Görüntü

Birden fazla kürk içeren kıyafetin birlikte kullanılması sadelikten uzaklaştırabilir. Bu nedenle sadeliği sevenler kürklü şık bir şapka ile aynı ya da zıt renginde bir kabanı tercih edilebilir. Sade bir pantolon gömlek ikilisi ile giyilen şık bir çizme, kürklü bir şapka ile tamamlandığında hem abartıdan uzak hem de göz dolduran bir görünüm elde edilir. Kısacası her tarza uyumlu bu şapkalar bu yıl birçok kombini tamamlayarak şık bir görüntü katacaktır.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html