2017’nin Moda Olan Saç Renkleri

1 dakika okuma süresi

2017’nin Moda Olan Saç Renkleri

Yeni yılla birlikte her şeyin değiştiğini düşünürsek saç renkleri yerinde durur mu? Bizce de durmaz diyoruz ve 2017’nin moda olan saç renklerini açıklıyoruz..

Modanın önemli bir bölümünü oluşturan saç modasının yeni trend renkleri bu yıla damga vuracak. Saç renginden memnun olmayıp değiştirmeyi düşünenlere, saçlarını boyatmayı ve dip boyaları gelmiş hanımlara buradan sesleniyoruz. 2017’nin moda olan saç renklerine göz atmadan saçlarınızı boyatmayın deriz! O halde bu yıla damga vuracak saç renklerini yakından inceleyelim..

Saçlarınızı boyatmayı düşünüyorsanız ne olursa olsun doğallıktan ödün vermeyin. Bu yılın renklerine baktığımızda doğallığı koruyor. 2017’nin renk tonları kahve ve sarı renkler.

Çoğu kişinin vazgeçilmezi olan ombre uygulanması yerini ecaille şekline bırakmış durumda. Bu yıl ombre yaptırmayı düşünüyorsanız yerine daha doğal olan ecaille modasını uygulayın.

Ecaille tekniği de nedir?

Ecaille tekniğinde altın ve kahve 3 renk tonunun bir arada kullanılmasıyla oluşan trend renk uygulaması. Ombrenin keskin hatları yerine ecaille tekniğiyle yumuşamış durumda. Doğal görünüme damga vuran bu uygulamayı çok seveceksiniz.

Dumanlı sarı

Sarıdan ne olursa olsun vazgeçemem diyenler için de bu yıl trend olan dumanlı sarıyı deneyebilirsiniz.

Yoğun kahverengi

Hangi yıl gelirse gelsin kahverengi modası hiç eskimeyecek. Özellikle sonbahar-kış aylarının trend rengi olan kahverengi bu yıl saçınızda bir başka görünecek.

Bakır kızılı

2017’nin trend renklerinden biri olan bakır kızılı beyaz tenlilerin vazgeçemediği renklerden biri.

Boyutlu platin sarısı

2017 trend renkleriyle birlikte klasik platin sarısı yerini daha doğal görünümlü olan boyutlu platin sarısına bırakmış durumda.

Sizin trend renginiz hangisi? :)

Ombre Uygulaması Nasıl Yapılır?

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 3
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html