2017 Yılının Makyaj Trendleri

1 dakika okuma süresi

2017 Yılının Makyaj Trendleri

Makyaj sevenler burada mı? Bu yılda güzelliğime güzellik katayım ve makyaj trendlerinden geri kalmayım diyorsanız tüm aradıklarınız burada..

Güzel görünmenin bir sırrı varsa o da kuşkusuz doğru makyaj uygulaması. Güzelliğinizi ön plana çıkarmak ve boş yere vakit kaybetmemek için 2017’nin makyaj trendlerine göz atmanızda fayda var. 2017 yılının makyaj trendleri tüm bildiklerinizi unutturacak gibi. Daha fazla merakta bırakmayalım diyoruz ve yazımıza devam ediyoruz.

İşte 2017 yılının makyaj trendleri

Aydınlık cilt makyajı

2017’nin makyaj trendlerine baktığımızda ilk göze çarpan ayrıntı aydınlık bir cilt makyajı. Yüzünüzü olduğundan daha canlı ve genç gösterecek olan yeni tekniği uygulamak oldukça basit.

Doğal olan maskarasız kirpikler

Hangi makyaj tekniği gelirse gelsin kuşkusuz doğal görünüm yerini hiçbir şeye bırakmayacak. 2017 yılında bol bol uygulanacak olan maskarasız makyaj tekniği ile doğal ve genç bakışlara merhaba diyeceksiniz.

Parlak dudak modası

Fark ettiyseniz dizilerde de artık parlak dudaklı oyuncuları çok sık görür olduk. 2017 yılıyla birlikte mat dudaklar yerini parlak dudaklara bıraktı. Hem dolgun bir görünüm kazandırıyor hem de taze bakışlara yer veriyor.

Parlak göz makyajı

Parlak cilt, parlak dudaklar derken parlak bir göz makyajı olmadan olmaz değil mi hanımlar? Bu yılın makyaj trendlerinden biri olan parlak göz makyajıyla çarpıcı bakışlar kazanacaksınız.

Diğer makyaj trendleri ise şunlar;

-Simli makyaj trendi

-Kırmızı ruj trendi

-Metalik makyaj trendi

-Pastel göz makyajı trendi

-Dumanlı göz makyajı trendi

2017’nin makyaj trendlerini beğendiniz mi hanımlar?

Soft Makyaj Nasıl Yapılır?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html