2017 Sonbahar Gelin Makyajı Trendleri

2 dakika okuma süresi

2017 Sonbahar Gelin Makyajı Trendleri

Yaz gelini olamadım diye üzülmeyin! 2017 sonbahar gelin makyajı trendleriyle tahmin edemeyeceğiniz kadar mükemmel görünebilirsiniz!

Yaz sezonunu geride bıraktığımız şu günlerde çoğu kişi sonbaharda gelin olmak için hazırlıklara başladı bile.. Gelin olmak için yaz sezonunu kaçırmış olsanız da sonbaharda daha keyifli bir evlilik süreci yaşayabilirsiniz.

Eğer siz de sonbaharda geli olacaksanız Daha İyi Yaşam olarak sizler için derlediğimiz 2017 sonbahar gelin makyajı trendlerine mutlaka göz atın. Bu yılki gelin makyajı modasında çok değişik şeyler var haberiniz olsun! O halde gelin adaylarını yakından ilgilendiren sonbaharın gelin makyajı trendlere bir bakalım.

gelin makyajı

 2017 Sonbahar Gelin Makyajı Trendleri Neler?

Prensesler gibi bir gelin olmak için çok az zamanınız kaldıysa sonbahar gelin makyajı trendlerinin neler olduğunu yazımızdan öğrenin!

Klasik Eyeliner

Son yıllarda gelin makyajının olmazsa olmazları arasında yer alan eyeliner modası bu sonbaharda da gelinlere güzellik katacak. Uyguladığınız krem aydınlık far üzerine süreceğiniz eyelinerla bu sonbaharın en güzel gelini siz olabilirsiniz. Gelin makyajında eyeliner sürmenin amacı gözleri olduğundan, gözleriniz eğer küçükse kuyruuklu eyeliner kurtarıcınız olabilir!

Bronz, Canlı ve Parlak Ten Makyajı

Yaz aylarını yeni geride bırakmamızın şansına bronz bir tene sahibiz. Hazır taze bronzken güzel bir ten makyajı sizi olduğunuzdan daha hoş gösterebilir. Bronz gelin makyajınız için bronzerından ve kontür tekniğinden faydalanabilirsiniz. Sonbahar gelin makyajı trendlerine göre canlı ve parlak bir ten makyajı da yapabilirsiniz.

gelin makyajı

Pembe, Parlak Dudaklar

2017 sonbahar gelin makyajıyla birlikte mat rujlar yerini parlak ve pembe rujlara bıraktı. Bu tonlar yüzünüzün daha canlı görünmesini sağlıyor. En güzel gününüzde son derece enerjik görünmek için doğal tonlar kullanabilirsiniz. 

Doğal, Kalın Kaşlar

Son dönemlerde incecik kaşlar yerine kalın ve doğal kaşlar çok revaçta. Kaşlarınız ne kadar dolgun durursa gelin makyajınız o kadar güzel durur. Kaşlarınız seyrekse kaş dolgunlaştırıcı kalemlerle bunun üstesinden gelebilirsiniz. Sonbahar gelinlerini bir başka gösteren kalın ve doğal kaşlara sahip olmak için kaşlarınızı düğününüze iki ay kala almayı bırakın. 

gelin makyajı

Renkli Göz Makyajı

2017 sonbahar gelin makyajını inceledik ve klasik göz makyajı yerini daha renkli göz makyajına bırakmış durumda. Islak etkisi bırakan pembe ve ya mor likit farlarla tüm gece canlı bir görünüm kazanabilirsiniz.

2017 sonbahar gelin makyajı trendlerini nasıl buldunuz?

Edtörün Seçimi: Gelin Adaylarının Kaçınması Gereken Makyaj Hataları

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html