2017 Güneş Gözlüğü Trendleri Neler?

2 dakika okuma süresi

2017 Güneş Gözlüğü Trendleri Neler?

Gözlük firmaları 2017 yılında en çok aranan güneş gözlüğü modellerini açıkladı! İşte 2017 güneş gözlüğü trendleri..

Yaz aylarında güneş gözlüğü aksesuarımız olmazsa olmazlarımız arasında. Kimisi gözümü güneşten korusun yeter derken kimisi de biraz şekilli şukullu olsun mantığıyla gözlük modeli seçtik.

Son yıllarda güneş gözlüğü modelleri bir hayli çeşitlenince de güneş gözlüğü seçimlerimiz de değişti.  Renkli modellerden, çerçeve çeşitliliğine varan birçok seçenek oluştu.

Peki ya 2017 yılında en çok aranan güneş gözlüğü modelleri hangileri oldu dersiniz? İsterseniz gözlük firmalarının web sitesi verilerini sizlerle paylaşıp merakınızı hemen giderelim!

2017 Yılı Güneş Gözlüğü Trendlerini Neler?

Erkekler Güneş Gözlüğünde Önde

2017 güneş gözlüğü satın alma analiz sonuçlarına göre bu yıl erkekler kadınlara oranla daha fazla güneş gözlüğü satın aldı. Bu sırayı kadın, unisex ve çocuk kategorisi izledi.

güneş gözlüğü

Renkli Camlı Güneş Gözlükleri

2017 yılı en çok satın alınan güneş gözlüğü modelleri arasında renkli camlılar trend oldu. Özellikle mor ve yeşil güneş gözlüğü modelleri tercih edildi. Son dönem güneş gözlükleriyle birlikte artık renk tercihlerimizde değişti.

güneş gözlüğü

Aynalı Güneş Gözlükleri

Yaz ayları boyunca trend olan güneş gözlüklerinden biri de geçen yaz da tercih edilen aynalı modeller oldu. En çok aranan güneş gözlüğü modeli yuvarlak camlı olurken trendlerden düşmeyen modellerden bir diğeri ise geometrik güneş gözlükleri oldu.

Ancak tüm bu modeller 2017 yılının en çok aranan güneş gözlüğü modelleri arasında yer alırken arama kriterleri arasında dikkat çeken bir detay daha vardı. O da yüz şekillerine göre hangi gözlük modellerinin kullanılması gerektiği. O halde hangi yüz şekline göre nasıl bir gözlük kullanılmalı birlikte öğrenelim.

Yüz Şekline Göre Uygun Gözlük Hangisi?

Kalp Yüz Şekline Uygun Güneş Gözlükleri: Çekik ve köşeli gözlük modelleri tercih edebilirsiniz.

güneş gözlüğü

Kare Yüz Şekline Uygun Güneş Gözlükleri: Yuvarlak, çekik ve oval modelleri tercih edebilirsiniz.

güneş gözlüğü

Oval Yüz Şekline Uygun Güneş Gözlükleri: Geniş çerçeveli modeller dışında kelebek, yuvarlak, çekik, köşeli, oval ve damla modelleri tercih edebilirsiniz.

güneş gözlüğü

Üçgen Yüz Şekline Uygun Güneş Gözlükleri: Pilot, çekik ve köşeli gözlük modelleri tercih edebilirsiniz.

güneş gözlüğü

Yuvarlak Yüz Şekline Uygun Güneş Gözlükleri: Oval, çekik, pilot ve köşeli güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirsiniz.

güneş gözlüğü

2017 güneş gözlüğü trendlerinden sizin favoriniz hangisi bakalım?

Yaza Damgasını Vuran Güneş Gözlüğü Modelleri'ni görmek ister misiniz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 2
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html