2017 Ev Dekorasyonunda Trend Renkler Hangileri?

1 dakika okuma süresi

2017 Ev Dekorasyonunda Trend Renkler Hangileri?

Yaşam alanlarını yenilemek isteyenler için Daha İyi Yaşam olarak 2017 ev dekorasyonunda trend renkleri paylaşmak istiyoruz!

2017 yılına gireli hissettiğimiz daha dün gibi ama yılı yarıladık bile! 2017 ev dekorasyonunda trend renklerin hangileri olduğuna dair yazımızı biraz geciktirmiş olabiliriz ama 2017 dekorasyon trendlerinin oturmasını beklediğimizi belirtelim.

2017 ev dekorasyonunda moda renkler hangileri diyorsanız bu renkleri çok sevecekseniz bilginize. 2017’de evini baştan aşağı yenilemek isteyenler çok şanslı!

Bu yılın trend renkleri birbirinden cıvıl cıvıl ve hayat dolu.

Sıcacık bir yaşam alanının kapılarını aralayan 2017 ev dekorasyonu trendleriyle daha sevgi dolu ortama merhaba diyeceksiniz.  Haydi o zaman 2017 ev dekorasyonunda trend renkler hangileriymiş bir göz atalım..

2017 Ev Dekorasyonunda trend Renkler Hangileri?

2017 ev dekorasyonunda trend renkleri incelediğimizde bu yıl pastel tonların hakim olduğunu görüyoruz. Yaşam alanında renklerin enerjisini yaşamak isteyenler için süper renkler bir arada diyebiliriz.

Enerji Veren Renkler

Mobilya seçiminde koyu renkler yerini de pastel tonlar alıyor. Koyu renklerin ağırlık veren havasından sıyrılıp pastel tonlardan oluşan mavi, yeşil ve pembe renkleri tercih etmek doğru tercih olabilir.

Hatta 2017 ev dekorasyonu trend renklerinde pastel&mat ve parlak uyumunu daha sık göreceğiz. Pembe, yeşil ve mavi gibi pastel tonların hakim olduğu 2017 trend renklerinin yanı sıra metaller, uzay, yıldızlar, bulutlar gibi doğal renklerde evinizi yeniden dekore edecek.

2017 ev dekorasyonu trend renkleri beğendiniz mi?

Vintage Salon Tarzı Nasıl Oluşturulur Hangi Parçalar Seçilmelidir?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html