2017'de Vizyona Giren İzlenmesi Gereken 5 Film

3 dakika okuma süresi

2017'de Vizyona Giren İzlenmesi Gereken 5 Film

2017'de vizyona girip, izleyiciden tam not alan filmleri sizler için derledik!

Siz de film gecesi yapmak istiyor, ancak film seçme konusunda kararsız mısınız? Daha İyi Yaşam olarak bu yıl vizyona giren ve izleyiciden tam not alan filmleri derledik!

1. The Fate Of The Furious (Hızlı ve Öfkeli 8) 

IMDB:  7,2

Filmin bu serisinde, Küba'dan New York'a uzanan bu hikayede ekip normal bir hayata adım atmaya hazırlanıyor. Dom ve Letty balayılarını yaşarken, Brian ile Mia emekli olmaya karar veriyor. Fakat aniden ortaya çıkan gizemli bir kadın her şeyi değiştiriyor. Dom'u baştan çıkartıp onu suç dünyasına katmayı başarıyor. Arkadaşlarına ne olduğunu anlayamayan ekip kendilerini yine aksiyonun ortasında buluyor. Dom neden bir anda taraf değiştiriyor? Gizemli kadının elinde Dom hakkında ne var? Daha fazlası için filmi izlemeyi unutmayın!

Filmin fragmanını Türkçe altyazılı izlemek için;

2. Life (Hayat)

IMDB:  6,9

Uluslararası bir uzay istasyonunda görevli 6 kişinin, insanlık tarihinde çığır açacak bir bulgunun eşiğindeki hikayesini anlatıyor; bu ekip Mars gezegeninde ilk defa hayat olduğuna değin ip uçları bulur. Ekip araştırmalarını ilerlettikçe, metodları beklenmedik sonuçlar verir, zira buldukları bu hayat formu kimsenin bekleyemeyeceği kadar zekidir. Biraz korku, biraz gerilim biraz da bilim kurgu severlere bu filmi şiddetle öneriyoruz!

Filmin fragmanını Türkçe altyazılı izlemek için;

3. Split (Parçalanmış)

IMDB:  7,5

Kevin (James McAvoy) kişilik bozukluğundan mustarip birisidir. Farklı yaşlarda ve cinsiyetlerde 23'e yakın kişiliği bedeninde barındırmaktadır. Güpegündüz üç genç kızı kaçırır ve yer altında bir sığınağa kapatır. Kızlar zamanla Kevin'ın değişik sürprizleriyle ve farklı kişilikleriyle tanışırlar. Ama Kevin'ın büründüğü bu farklı kişilikler, bedeninin de giderek değişmesine neden olur. üç kız, kurtulmak için zekice bir plan yapmak mecburiyetindedir... 

Filmin fragmanını Türkçe altyazılı izlemek için;

4. The Girls On The Train ( Trendeki Kız )

IMDB:  6,6

Paula Hawkins'in aynı isimli çok satan romanından uyarlanan filmde, yeni boşanmış bir kadının gizem dolu hikâyesini odağına alıyor.

Yakın zamanda bir boşanma atlatan Rachel, her gün kullandığı trenin geçtiği güzergâhta "mükemmel" bir çift görür. Bu çifti gözlemlemeyi günlük rutini hâline getiren Rachel, bir gün şahit olduğu olay sonrası çözülmesi zor bir gizemin içerisine sürüklenecektir. Kendi içinde kaybolan 'alkolik' Rachel, gerçekleri bulabilecek mi?

*Film 2016'da vizyona giriştir, ancak 'yeni' kategorisinde önerebileceğimiz izlenmese gereken,  güzel bir film.

Filmin fragmanını Türkçe altyazılı izlemek için;

5. Beauty and the Beast (Güzel ve Çirkin)

IMDB:  7,7

Maurice (Kevin Kline) Fransa'daki bir kasabada, küçük bir hanede 3 kızıyla yaşamaktadır. Egoist kardeşlerinin aksine Belle (Güzel) iyi niyetli, zeki ve kitaplara meraklıdır. Tüm kasaba Güzel'e (Emma Watson) hayrandır fakat onun aklında evlilikten çok daha önemli şeyler bulunmaktadır.. Kasabanın kendini beğenmiş yakışıklısı Gaston, daimi Güzel'in peşindedir fakat Belle ona yüz vermez. Maurice bir yolculuktan dönerken fırtına yüzünden büyük bir şatoya sığınır. Kimseciklerin olmadığı bu şatoda dinlenir ve bahçedeki güllerden birini kızına götürmek için koparır.Bu güller, kötü bir büyü yüzünden canavara dönüşen Çirkin'e (Dan Stevens) aittir ve tüccarın yaptığına öfkelenerek onu bir zindana kapatır. Babasını kurtarmak için Güzel kendini feda ederek Çirkin'in tutsağı olmayı kabul eder. Bu büyü, tüm hizmetkarları eşyaya dönüştürmüştür ve bu şatodaki kötü sihri sadece gerçek aşk bozabilir... 

Filmin fragmanını Türkçe altyazılı izlemek için;

Peki, sizin bize önerebileceğiniz güzel filmler var mı?

Editörün Seçimi : Daha İyi Yaşam - Türk sinemasının en iyi 20 filmi!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html