2017 Altın Kelebek Ödülleri’nde Öne Çıkan Elbise Modelleri

2 dakika okuma süresi

 2017 Altın Kelebek Ödülleri’nde Öne Çıkan Elbise Modelleri

İstanbul Zorlu PSM’de düzenlenen, 44. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni muhteşem bir organizasyona sahne oldu.

Halk oylaması sonucu toplamda 469 Altın Kelebek verilen gece, ünlü akınına uğradı.

Pek çok sürpriz ve ünlü sanatçıların performansları ile keyifli anlar yaşanan gecede ayrıca, kadın davetlilerin elbise modelleri de dikkat çekti. 

2017 Altın Kelebek Ödülleri’nde Öne çıkan elbise modelleri arasında Arzum Onanın giyindiği zarif bir o kadar da şık kıyafeti vardı. Bordo kadife eteğini beyaz bluz, bordo ayakkabı ve lacivert portföy çantayla kombinleyen Arzum Onan oldukça hoş bir görüntü sergiledi.

Yine Nazlı Çelik’in giyindiği uzun kollu bordo göğüs dekolteli elbisede dikkat çeken elbiseler arasındaydı.

Özge Ulusoy’un giydiği beyaz balık model yanları ipli elbise ise gecenin cesur modellerinin arasındaydı. Saçı, saten eldivenleri ve aksesuarlarıyla 60’lara gönderme yapan Ulusoy, elbisesindeki detayı ile de günümüz modasına ayak uydurmuştu.

Hazal Filiz Küçükköse’nin tercihi siyah uzun derin göğüs dekolteli ve uzun tül kollu elbiseden yanaydı. Gösterişli bu elbiseyi sallanan küpe, sade saç ve makyajla tamamlayan Küçükköse oldukça zarif bir görüntü sergiledi.

2017 Altın Kelebek Ödülleri’nde Öne çıkan elbise modelleri arasında en iyi kadın oyuncu ödülünü alan Aslı Enver’in derin göğüs dekolteli bordo renk elbisesi de vardı. Siyah kemer sade saç ve makyajla kombinlediği elbise Enver’e cesur ve şık bir görünüm sağladı.

Songül Öden’de o gece derin göğüs dekoltesini tercih edenlerdendi. Zümrüt yeşili pul payetli, derin yırtmaç detaylı elbisesini hoş bir makyajla tamamlayan Öden ihtişamlı bir görüntü sergiledi.

Gecenin dikkat çeken kıyafetlerinden birini de Neslihan Atagül Doğulu giydi. Vatkalı, boğazlı uzun kollu ve uzun bir elbise tercih eden Atagül, pırıltılı elbisesinin içinde oldukça dikkat çekici gözüküyordu. 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html