2016’nın En Çok İzlenen Dizileri

2 dakika okuma süresi

2016’nın En Çok İzlenen Dizileri

Dizilerde olmasa ne yapardık bilemezdik :) Günün stresini atmak için kabul edelim iyi geliyor. Bakalım 2016’nın en çok izlenen dizileri hangileri olmuş..

Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. Yılın en çok izlenen dizileriyle kimi zaman güldük kimi zaman hüzünlendik. Öyle böyle derken 2016’yı geride bıraktık. Ancak hazırladığımız bu içerikte 2016’ya damga vuran en çok izlenen dizileri bir araya getirdik.

Sosyal mecralarda, evde ya da iş ortamında muhabbet konularımızdan biri mutlaka diziler oldu. Akşamları izlemek için iple çektiğimiz diziler oldu, aynı zamanda reyting kurbanı olup kendini gösterip giden dizilerde oldu ama bu diziler çok izlendi ve konuşuldu. Bakalım bu liste 2017 listesinde de yer alacak mı :)

İŞTE 2016'NIN EN ÇOK İZLENEN DİZİLERİ

İçerde

Kadrosu ve konusuyla 2016’ya bomba gibi giriş yapan İçerde dizisi kabul edelim çok izlendi. İzleyiciler her hafta deli gibi dizinin yeni bölümünü bekledi ve hala beklemeye son gaz devam ediyor. Dizinin 1 sezon olduğu söylentiler arasında. Ancak yoğun ilgiden dolayı devam edeceğini düşünüyoruz. Eğer final yaparsa hayranlarını çok üzecek gibi :)

Anne

Bilmeyenlere hemen açıklayalım Anne dizisi Türkiye’ye uyarlanmış bir Kore dizisi. İlk bölümünden bu yana bayağı ilgi gördü. En çok izlenen diziler arasında yer alan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisiyle resmen rekabete girdi.

Seviyor Sevmiyor

Anne dizisinden sonra bir Kore dizisi daha! Türk halkı olarak masum şekilde yaşanan aşları seviyoruz. Bu nedenle olsa gerek yılın en çok izlenen dizileri arasında yer aldı.

Vatanım Sensin

Dizi Mustafa Kemal Atatürk’ü anlatması ve 10 Kasım’da özel bir bölüm yayınlamasıyla gönüllere taht kurmuş durumda. 2016’ya hızlı bir giriş yaptı bakalım 2017’de durumu ne olacak.

Cesur ve Güzel

Zengin oyuncu kadrosuyla izleyicilerin beklentisini yüksek tutturan dizi 2016'da en çok izlenenler listesine adını yazdırdı.

Diriliş Ertuğrul

Sokağa çıksak adım başı bu dizinin hayranı çıkar sanırım :)  "Altın Kelebek" ödülüyle “yılın en iyi dizisi” seçilmesiyle birlikte şaha kalktı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Konusu ve kadrosu itibarıyla zirveden kalmayı başarmış bir dizi. Kurtlar Vadisi sürükleyiciliğinde olan dizinin Kurtlar Vadisi dizisinden tek farkı kadınlara da hitap ediyor olması.

Kiralık Aşk

Son dönemlerde senaryosu pek özenli olmasa da 2016 listesine girmeyi başardı. Eğlenceli ve komik bölümlerinin yer alması açısından en çok izlenen diziler arasında yer aldı.

Aşk Laftan Anlamaz

Yaz dizisi olarak başlayan dizi heyecanlı sahneleriyle en çok izlenen diziler arasına girmeyi başardı.

No:309

Haftalık reyting listelerinde en dikkat çeken dizilerden biri buydu sanırım. İzleyici sevmiş bize de yazmak düşer :)

Size göre en çok izlenen diziler hangileri?

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html