2016 yılının moda saç renkleri

2 dakika okuma süresi

2016 yılının moda saç renkleri

Saçlarınızda renk açısından bir değişiklik yapma aşamasında iseniz mutlaka bu haberimizi okumanızı öneriyoruz!

Saç renginizden mi sıkıldınız? Yenilik,küçük bir değişiklik mi istiyorsunuz? O zaman 2016 yılında hangi saç renkleri moda hangi saç renklerini tercih etmelisiniz,tüm cevaplar burada! Buyurun haberimize...

İşte 2016 yılının saç renkleri!

Çilek Sarısı  : Özellikle beyaz tenli kadınların denemesi gereken bir renk... Havalı,fresh ve bakımlı bir görünüm için mutlaka bu tavsiyemizi değerlendirmelisiniz. Amy Adams gibi bu yıl için tercihiniz çilek sarısı ise şimdiden güle güle kullanmanızı temenni ediyoruz!

amy                    

Çikolata Kahve: Radikal bir değişim yerine daha alışıldık bir renk tercih etmek isterseniz kesinlikle çikolata kahve diyoruz. 2015-2016 kreasyonlarında da sıkça tercih edilen çikolata kahve Cansu Dere'nin de tercihi

. cansu dere  

Sarı: Kirli sarılar,sıcak sarılar ve platin. Her yılın modası diyebileceğimiz bir renk sarı! Sizde havalı ve dikkat çeken saçlara sahip olmayı dilerseniz buyurun deneyin. Jennifer Lawrence'nin tercihi de sarıdan yana!

jennifer-lawrence

Gölge: Koyu renk saç mı açık renk saç mı bir türlü karar veremiyor olabilirsiniz! Peki koyu renk saçlarınızı gölgelendirmeye ne dersiniz? Hem doğal hem çok havalı bir model... Üstelik Lily Aldridge'nin de vazgeçemediği renk!

lily

Tarçın: Gerçekçi olmalıyız ki gerçekten iddialı bir renk! Üstelik oldukça da çekici. Saç renginizden sıkılıp tamamen radikal bir değişikliğe yeltenmeden önce düşünmeniz gereken renkler arasında. Emma Stone gibi çarpıcı bir görünüm istemez miydiniz?

emma  

Bakır Kızıl: Hiç şüphesiz bu yaza damgasını vuran renk bakır kızıl! Sevilen bir dizi ile karşımıza çıkan Elçin Sangu'da bunun en önemli sebebi... Özellikle beyaz tenli hanımlara önerebileceğimiz renk gerçekten denemeye değer.

elçin sangu

Eğer saç renginizde değişiklik yapma kararı verdiyseniz sizler için derlediğimiz 2016 saç renklerine göz gezdirmenizde fayda var!

Helenistik Saç Topuzu Nasıl Yapılır?

   

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html