2016 Yaz Saç Trendleri

2 dakika okuma süresi

2016 Yaz Saç Trendleri

Bu yaz saç trendleri Daha İyi Yaşam'da!

2016 yazının moda trendleri hayatımızda yer etmeye başladı bile! Giyimden aksesuara saç renginden saç modeline tutun da modaya dair her şey bu çizgiler kıstasında bir oluşum göstermeye başladı. Daha İyi Yaşam olarak biz ; 2016 yaz saç trendleri konusunu ele alıyoruz. Gündemimizde bu yazın trend renkleri ve modelleri var :) Sizler daha fazla meraklandırmadan başlayalım mı?

İşte 2016 yaz saç trendleri!

1- Bal köpüğü bu yıl da çıkışta olan renkler arasında yer alıyor. Birçok kadının daha çok balyaj olarak tercih ettiğin bu renk 2 sene önce de oldukça modaydı. Tekrardan sık sık karşımıza çıkacak bu renk yaz saç renkleri trendleri arasında sağlam bir yerde :) Düz ya da hafif dalgalı modeller de çok güzel görünüyor!

2- Karamel renkler ise geçen senenin trend renkleri arasında yer alıyordu. Bu senede durum değişmedi :) Karamel saç renkleri özellikle genç kızlar tarafından tercih ediliyor. Parlak, renkli ve canlı görünmenizi sağlayan bu ton bu yaz sık sık karşınıza çıkabilir :) Karamel saçlara dalgalı fön en çok yakışan modelleri arasında.

3- Çikolata kahve... Özellikle beyaz tenli kadınlar için harika bir seçim. Canlı, doğal, zarif ve güzellikten yanaysanız bu saç rengi sizin için biçilmiş kagtan :) Çok fazla makyaja ihtiyaç duymadan bile canlı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ayrıca bu rengin çekiciliği de tartışılamaz... Doğal bir modelle bütünlüştiğinde harika görücektir.

4- Küllü kumral... Yıllardır değişmeyen ve saç trendlerindeki yerini koruyan küllü kumrallarda 2016 yazında sık sık karşımıza çıkacak renkler arasında yerini alıyor. Bu rengi daha klasik tarzda ki kadınlar rahatlıkla tercih edebilir. İri ve dağınık dalgalarla kullanabileceğiniz bu renkle tüm dikkatler sizde olacak.

5- Bakır kızıllar... Özellikle Elçin Sangu'da görüp bayıldığımız bu renk 2016 yaz saç renklerinin en trend renklerinden. Hem seksi hem doğalı aynı anda bulmak zordur. Ancak bu saç renginde iki fiziksel özelliği aynı anda ön plana çıkarmak mümkün. Dağınık ve doğal modeller bu renk için ideal :)

Peki ya sizin 2016 yaz saç trendleri arasında favoriniz hangisi?

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Saç & Güzellik

 

 

 

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html