2016 Makyaj Renkleri

1 dakika okuma süresi

2016 Makyaj Renkleri

Bu yaz makyajda hangi renkler ön plana çıkıyor birlikte öğrenelim mi?

Kışı, soğuk havaları, yağmuru sonunda geride bırakabildik. Yaz yağmurlarını kötü hava şartlarından saymıyoruz elbetteJ Yazın gelişi ile tabi ki trend makyaj renkleri de değişti! Daha canlı daha kıpır kıpır ve sıcak renkler tercih edeceğimiz aşikar! Kırmızı tutkunlarına bir müjdemiz var! Kışın da gönül rahatlığı ile kullandığınız o kan kırmızı tonlar yaz aylarında da oldukça trend! Sizi daha fazla bekletmeden 2016 makyaj renkleri arasında neler varmış hemen bakalım:

2016 Makyaj Renkleri Rehberi

Dudak Makyajında Çarpıcı Renkler:

Bu yaz cesur kadınların yazı! 2016 makyaj renkleri arasında seksi ve dikkat çeken dudak renkleri var. Kırmızılar, bordolar, mürdümler ve turuncular bu yıl dudak makyajında sık sık karşımıza çıkacak.

Göz Makyajında Uçuk Renkler!

Çekici dudaklardan sonra sırada gözler var. İddialı bir dudak makyajı tercih ederseniz göz makyajınızı çok daha sade tercih etmelisiniz. Uçuk maviler, toz pembeler bu yılın makyaj renkleri arasında oldukça popüler J Özellikle mavi tonu bu senenin göz makyajının iddialı renkleri arasında.

Rengarenk ve Yüz Makyajınızla Uyumlu Tırnaklar!

Pastel, soft, canlı ve bakımlı tırnaklar! Bu yıl dudak ve göz makyajınızla uyumlu tırnaklar oldukça moda J Turuncular, maviler, pembeler ve lilalar trend oje renkleri arasında.

Sizde 2016 makyaj renkleri ve trendlerini güzellik tüyolarınız arasına katarak 2016 yaz makyajı modasından geri kalmayın! Ne dersiniz?

Soft Makyaj Nasıl Yapılır?

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html