2016 kış saç modası

3 dakika okuma süresi

2016 kış saç modası

Daha iyi yaşam ekibi 2016 Kış Saç Modasını sizin için derledi. Bir Kadının Saçı her şeyden önce gelir!

2016 kış saç modası hakkında tüm merak edilenleri ele aldık. Biz kadınlar konu saçlarımız olduğunda son trendlerden geri kalmak istemeyiz değil mi? Yılın trendini kendimize en uygun ve en yakışan biçimde uyarlıyoruz!

2016 kış saç modası ; Retro saç modelleri Kısa ve asimetrik kesimleri Keskin hatlı kesimleri Lob kesim tarzını Popüler-geleneksel kesimleri Düz kesimleri Dağınık perçemleri Kahküllü saç modelleri Gri renk saç modelleri Islak görünümlü saç modelleri ile sık sık karşılaşacağız! Bu yılın giyim modası fazlasıyla gösterişli olduğu için saç modellerinde abartıdan uzak duracağız. Ama bu çarpıcı ve etkileyici tarzımızdan ödün vereceğimiz anlamına gelmiyor!   1- Retro: Retro dediğimiz zaman iri dalgalar,gösterili ve iddialı saç modellerini düşünmelisiniz. Retro saç modeli günlük kullanıma pek uygun değil. Ancak çalışma koşullarınız klasik giyim ve iddialı saçları kaldırabilecek bir kurumsa günlük yaşamınıza taşımanızda da bir zarar yok. Özetle ; çekici görünmekten hoşlanan kadınların tercihi olabilecek bu saç modeli 2016 kış saç modası içinde yerini almış! Mutlaka denenmeli...

retro

2- Asimetrik:

Biri farklılık mı dedi? Her gittiğim yerde dikkatleri üzerime çekmekten çok hoşlanıyorum,saç tarzımla farklılığımı sergilemek istiyorum diyenler için...

asimetrik

3-Keskin hatlı:

Ciddi hanımlar buraya! Keskin hatlı bir kesim modeli size ciddiyet katacaktır. Eğer ciddiyetten ve havalı bir duruştan hoşlanıyorsanız bu kış modasının trendleri arasında olan keskin hatlı saç kesimini mutlaka denemelisiniz!

keskin

4-Lob kesim modeli:

Özellikle annelerimizin kullandığı bir saç modeliydi. Ta ki kullanım alanı genişleyinceye kadar! Eğer saçlarınızda bir farklılık yaratmak isterseniz buyurun lob kesim modeli;

lob

5- Popüler-geleneksel kesim modeli:

Eğer ben klasik bir hanımefendiyim diyorsanız her yılın modası ve vazgeçilmezi olan popüler-klasik kesim modelini tercih etmelisiniz. Uzun katlı,hareketli,omuzlarda ya da omuzlardan biraz daha uzun saç modelleri her yılın saç trendi!

popüler

6- Düz kesim saç modeli:

Saçlarınızın tamamının aynı boyda kesilmiş olması size ayrı bir hava katacak! Ayrıca tamamı aynı boyda olan saçlarınızı yandan ayırarak fazlasıyla iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz. Hemde doğallığınızdan hiçbir şey eksilmeden!

 düzz

7- Dağınık perçem:

İşte bu model dişiliğini daha da belirgin bir hale getirmek isteyen kadınların tercihi! Ancak perçem kullanırken dikkat edilmesi gereken bir nokta var ; alnınızın geniş ya da dar olması! Çok küçük bir yüze sahipseniz perçem kullanmamanız daha doğru olabilir. Ancak geniş bir alna sahipseniz de hiç düşünmeyin deriz.

perçem

8-Kahkül:

Özellikle birkaç yaş küçülmek isteyenler buraya! Kahküllü hanımların oldukların yaşın daha altında göründüğünü söylemeye gerek var mı? Perçemden tek farkı size tatlı bir hava da katacak olması! Ayrıca yüz şeklinize göre bir kahkül kesimi tercih etmenizde çok önemli.

kahkül

9-Gri renk saç modası:

Geçen yıl başladı bu akım! Çılgın ve orjinl hanımlar 2016 kış saç modası içinde tekrar gri renk saçlar görmek istiyorsa demek ki... Farklılıkta boyut atlamak isteyenler buyursun. Yakışana da gerçekten yakışıyor hani!

gri

10- Islak görünümlü saç modası:

Özel bir davete katılacaksınız. Ve yüz güzelliğinize fazlasıyla güveniyorsunuz! Hiç düşünmeyin ; hem şık hem gösterişli hem zarif bir model... Islak saç modasına ayak uydurmak için yüz hatlarınıza güveniyor olmanız da yeterli. Denemeye ne dersiniz?

ıslak

Sizin 2016 kış saç modası hakkında düşünceleriniz ve favori saç modeliniz neler?

       

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html