2016 Ekim Ayı Burç Yorumları!

2 dakika okuma süresi

2016 Ekim Ayı Burç Yorumları!

Astrolog Barış Özkırış Koçların Ekim ayının nasıl geçeceğini anlatıyor... İşte 2016 Ekim ayı burç yorumlarında..

2016 Ekim Ayı Koç Burç Yorumu

Bu ayda yeni bir uzun ilişkiye ya da bir evlilik kararı almak mümkün olabilir. Bütün bir ay boyunca kariyeriniz hedeflerinizle ilgili çok önemli girişimlerde bulunabilirsiniz ancak hayatınızdaki otorite figürleriyle özellikle patronunuzla aranızda bazı çatışmalar devreye girebilir. Çok sakin ve soğukkanlı davranmanız gerekiyor.

2016 Ekim Ayı Balık Burç Yorumu

Bu ayda kredi,borç,alıcak,miras gibi paylaştığınız maddi kaynaklarla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla çatışmalar yaşayabileceğiniz bir ay. Çok alıngan olmadan daha subjektif değerlendirin olayları.

2016 Ekim Ayı Kova Burç Yorumu

Yüksekeğitim,hukuki konular, yurtdışı bağlantılı işler , medya ve yayıncılıkla ilgili çok önemli kararlar alabilirsiniz. Ve bu konulara yönelik eğitim fırsatları da karşınıza çıkabilir.Kariyerle ilgili fırsatlarınız akacak gibi görünüyor. Gizli düşmanlıklara dikkat. Bağımlılıklarınız bırakmak için doğru bir zaman.

2016 Ekim Ayı Oğlak Burç Yorumu

Kariyerleriniz ve hedeflerinizle ilgili çok önemli kararlar alabilirsiniz. İş değiştirmek gibi ya da yeni bir sözleşmeye imza atmak gibi güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ayın ilk bölümünce yeni arkadaşlar edinmek yeni sosyal çevreye girmek ve sosyal çevreden destek görmek söz konusu. Bu ay kazaya belaya dikkat edin. Ani hareketlerden kaçının.

2016 Ekim Ayı Yay Burç Yorumu

Bu ay arkadaşlarınız ve üyesi olduğunuz kulüpler ve derneklerle ilgili önemli kararlar devrede olabilir. Yeni bir derneğe üye olmaya karar verebilirsiniz. Ya da bir arkadaşınız sizden bir konuda önemli bir fikir alabilir. Ayın ilk bölümünde şifalanmak,ruhsal konulara bakmakla ilgili çok güzel bir enerji sizlerle ilgili olucak.

2016 Ekim Ayı Yengeç Burç Yorumu

Ev emlak ve arsa konularıyla ilgili çok önemli kararlar alabilirsiniz. Yani bir ev almaya karar vermek gibi. Yada mevcut evi dekore etmek gibi kararlar söz konusu olabilir. Anne-babanızla ilgili yoğun bir iletişim tradiği görünüyor.

2016 Ekim Ayı Akrep Burç Yorumu

Bu ay meditasyon gibi çeşitli ruhsal konularla ilgilenebilirsiniz. Bağımlılıklarınızdan arınabilirsiniz. Artık işinize yaramayan insanları,düşünce kalıplarını,alışkanlıkları hepsini hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

2016 Terazi Ayı Terazi Burç Yorumu

Bu ay çok önemli kararlar alıcaksınız. Yepyeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Yeni şeyler öğrenebilir ,yeni kontratlara imsa atabilir ve seyahat edebilirsiniz. Ayın ilk bölümünde maddi fırsatlar yolda.

2016 Ekim Ayı Aslan Burç Yorumu

Kardeşleriniz,kuzenleriniz,eğitim hayatınız ve genel olarak sözleşmelele ilgili çok mühim kararlar deverede olabilir.

2016 Ekim Ayı Başak Burç Yorumu

Maddi fırsatlar sizi bekliyor. Maddi durumunuzla ilgili çok önemli kararla alabilirsiniz.Aşk ve sanatsal projelerle ilgili çok iyi başlangıçlar yapabilirsiniz. Bir çocuk yapma kararı alabilir yepyeni bir aşk ilişkisine başlayabilirsiniz.

2016 Ekim Ayı İkizler Burç Yorumu

Aşk,cinsellik,çocuklar ve hobilerle ilgili çok önemli kararlar alabilirsiniz. Yepyeni hobiler elde edebilirsiniz. Çocuk yapma kararı alabilir ya da çocuğunuzu yeni bir okula yazdırabilirsiniz. Sevgiliniz yoksa bir aşk ilişkisine başlayabilirsiniz.

2016 Ekim Ayı Boğa Burç Yorumu

Sağlığınız, günlük rutin işleriniz ve yanınızda çalışan kişilerle ilgili çok önemli kararlar alabilirsiniz. Ortaklık,evlilik ve sözleşmelerden yana çok şanslı olucaksınız.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html