2015 sonbahar parfümleri

2 dakika okuma süresi

2015 sonbahar parfümleri

Koku her insan için bir anlam ifade eder. Bazı kokular vardır alır götürür sizi bambaşka alemlere... İşte 2015 sonbahar parfümleri..

Koku her insan için bir anlam ifade eder. Bazı kokular vardır alır götürür sizi bambaşka alemlere...Belki senelere öncesine belki okul sıralarına belki yaz tatillerine...

Bir ortamda ya da bir insanda kokladığınız parfüm kokusu anında sizi o olaya alıp götürürken zihninizde direk geçmişte o kokuyu duyumsadığınız an yaşadığınız olay ve kişiler aklınıza gelir.Kim bilir bu belki eski bir dost eski bir sevgili...Ama emin olabileceğiniz bir durum varsa o da bu durumun size özel olmadığı.Çünkü koklayınca bir anda geçmişin anımsanması yalnızca size özgü bir olay değil.

Emin olun başka bir kişide sizin kokunuzu başka bir ortamdan kokladığı an sizde onun aklına düşüyorsunuz.Yani merak etmeyin sizde bu durumda eski sevgilinizin aklına geliyorsunuz :)

Sonbahar aylarının da son sürat ilerlediği bu günlerde sizinde içinizi biraz melankoli kapladıysa eğer tüm eski kokuları ve yaşanan olayları unutun gitsin.Bu sonbahar yepyeni "sonbahar parfümleri" hakkında bilgi sahibi olarak yeni başlangıçlara adım atın! İşte 2015 yılının sonbahar parfümleri:

PRADA CANDY KİSS L'EAU

prada candy    

Prada Candy Kiss L'eau içeriğinde Sicilya mandalinası,ıtır şahi ve karamel kokuları mevcut bu parfüm tam bir sonbahar esintisi...

MARC JACOBS DAISY DREAM FOREVER

marc jacobs

Marc Jacobs Daısy Dream Forever'ın içeriğinde beyaz ağaçlar,böğürtlen ve mavi wisteria bitkileri bulunmakta.

MIU MIU

mıu mıu    

Mıu Mıu 'nun ilk parfümü olan bu tasarım enfes kokusu ve şık şişesiyle sizinde hayatınızda yer edinecek!

JIMMY CHOO ILLICIT

jımmy choo    

Jımmy Choo Illıcıt içeriğinde amber,bal ve yasemin kokusu barındırıyor.

MICHAEL KORS ROSE RADİANT GOLD

michael kors  

Michael Kors Rose Radiant Gold içeriğinde baharat,çiçek ve misk kokuları mevcut tam bir sonbahar parfümü! Siz 2015 yılının sonbahar parfümleri arasında hangilerini denemek istersiniz?      

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html