2015 sonbahar makyajı

1 dakika okuma süresi

2015 sonbahar makyajı

2015 sonbahar makyajı hakkında bilginiz var mı? İşte tüm ihtişamıyla bu sezonun makyaj trendleri!

Bu yılın sonbahar aylarındaki makyaj trendleri tüm kadınları etkiliyor.Çünkü bu sezon makyajlarda çocukluğumuzdan beri çok sevdiğimiz simler,pullar ve ışıltılar ön plana çıkıyor!

Eğer makyaj malzemeleriniz özellikle göz makyajı ürünleriniz hala mat far paletlerinden oluşuyorsa mutlaka yenileme zamanınız gelmiş demektir.

Öyle ki bu sene özellikle gözlerde ışıltılar,simler parlamalar göze çarpıyor.Canlı gözler dikkatleri üzerinize toplamanıza yardım edecek.

Tüm dikkatler gözlerde! 2015 sonbahar makyajı tüm dikkatleri gözlerde topluyor! Işıltılar,simler gözlerinizin daha canlı sizin daha genç ve dinamik görünmenizi sağlıyor.Işıltılı makyajla gözleriniz adeta elmas gibi baktığınız her yere ışık saçacak!

Yaparken dikkat edilmesi gerekenler! 2o15 sonbahar makyajı tüm detaylarıyla kulağınıza hoş gelse de yaparken dikkat etmeniz gereken bir çok nokta var!

Örneğin ışıltılı göz makyajında yüzün kalan diğer bölgelerinde iddialı görünmekten kaçınılmalı.Yani yanaklara hafif bir pembelik verebilir dudağınıza çok ilgi çekmeyen nude tonlarında rujları tercih edebilirsiniz.

Tüm vurgu gözlerinizde olacağı için eyeliner ve rimeli kullanırken elinizi korkak alıştırmanıza gerek yok bol bol sürebilirsiniz!

eeee

Ayrıca dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta tüm dikkati ışıltılı ve simli göz makyajınızla gözlerinizde toplayacağınız için göz altındaki morluk,halka ve torba sorununuz varsa eğer iyi bir kapatıcı kullanarak bu sorunu çözmeniz gerekir.

2015 sonbahar makyajı size hem kendinizi iyi hissettirecek hem de gözleri üzerinizde toplayacak! Daha iyi yaşam olarak denemenize değer diyoruz!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html