2015 sonbahar ceket modelleri

2 dakika okuma süresi

2015 sonbahar ceket modelleri

Daha iyi yaşam olarak, bu senenin sonbahar ceket modelleri hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak önerileri sizler için paylaşıyoruz!

Sonbaharın gelmesiyle havaların serinliğini iyice hisseder olduk.Bu havalar aslında yavaş yavaş giysi dolabımızda yapmamız gereken değişimlerin habercisi gibi. Kimimiz kışlık kıyafetlerimizi çok sevsek de kimimiz yazlık kıyafetlerimizi kaldıracağımıza oldukça üzülüyoruz.

Birde ara mevsimde ne giyilir? telaşı var.Malum bahar aylarında genellikle kalın giyseniz terler ince giyseniz üşürsünüz.

Hatta artık insanlar bu durumu o kadar ti ye almış olacaklar ki bu aylar için çantanızda "hem şemsiye hem güneş kremi hem güneş gözlüğü hem yağmurluk hem de sıcaktan terleme ihtimaline karşı yedek bir tişört bulundurun" diye işin biraz mizaha döküyorlar :)

Aslında bu biraz da doğru bir tespit.Çünkü sabah eğer erkenden evden çıkıyorsak hava güneşli bile olsa yine de esiyor öğle saatlerinde ise hava Temmuz ayını aratmayacak kadar sıcak akşam deseniz neredeyse kutuplar kadar soğuk!

Hal böyle olunca insan ne yapacağını şaşırmıyor değil. Tabi biliyoruz ki ne kadar sıcakta olsa Eylül sonu ekim başı gibi iyice üşümeye başlayacağımız bu mevsim yanımıza incede olsa bir ceket almadan çıkmayalım diyerek işimizi şansa bırakmıyoruz.

Peki bu sezonun sonbahar ceket modelleri hakkında hiç bir fikriniz var mı?

Daha iyi yaşam olarak, bu senenin sonbahar ceket modelleri hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak önerileri sizler için paylaşıyoruz! İşte sonbahar ceket modelleri! ceket9 ceket2 ceket4 ceket ceket7 ceket10 ceket3 ceket5 ceket6  

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html