2015 Nikah Şekeri Modelleri

1 dakika okuma süresi

2015 Nikah Şekeri Modelleri

Evlilik hazırlığı içindeyseniz ve henüz nikah şekerlerinizin nasıl olacağına dair karar veremediyseniz bu yazımız tam size göre!

Evlilik hazırlığı içindeyseniz ve henüz nikah şekerlerinizin nasıl olacağına dair karar veremediyseniz işte sizler için 2015 yılının en gözde nikah şekerlerini derledik;

nk10

Nikah şekeri algısını farklı bir boyuta taşımak isteyenlerdenseniz bu şekilde minik cam kavanozlarda kolay kolay solmayan canlı çiçek türlerini kullanabilirsiniz.

nk11

Ya da bu şekilde tohumlar dağıtabilir aşkınızı bahçelerde yanda saksılarda büyütebilirsiniz.

nk12

Minik çuvallar kullanarak içlerine sizler için anlam ifade eden ufak bir materyali (anahtar)gibi gelen davetlilere hediye edebilirsiniz.

nk6

Yine bu şekilde zarif çiçeklerle oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

nk5

Eğer çocuk ruhluysanız ve atlı karıncalara hayır diyemiyorsanız tam size göre...

nk7

Davetlileri şaşırtarak onlara nikah şekeri yerine rahatlatıcı bir çay dağıtmaya ne dersiniz? Hem eğlenceli düğününüzün ardından buna çok ihtiyaçları olacaktır.

nikahşekeri 3

Veya tüm bunları bir kenara bırakıp her zaman saklanabilecek bozulmayacak dökülmeyecek bir hatıra bırakmak istiyorsanız eşinizle adınızı minik taşlara yazdırabilirsiniz.

nikah şekeri2

Denenmemişi denemekte fayda var! Elma hem sağlıklı hem çok estetik bir seçenek olabilir...

nk8

Ya da son olarak tüm bunları unutup klasikten devam etmekte fayda var derseniz eğer bu şekilde minik çikolataları davetlilerinize sunabilirsiniz.

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html