2015-2016 Kış Makyajı

2 dakika okuma süresi

2015-2016 Kış Makyajı

Kış sezonu makyaj trendlerini sizler için derledik...

Güzelliğimizin bir tamamlayıcısı olarak makyaj vazgeçilmezlerimiz arasında... Bronz,pembe,şeftali tonları,göz alıcı kırmızı,çarpıcı siyah... Yaz,kış,sonbahar ve ilkbahar gibi mevsim geçişlerine göre değişiklik gösteriyor olmasının da haklı sebepleri var! Gündemimiz 2015-2016! Daha İyi Yaşam olarak, hiçbir güzellik trendinden geri kalmayın diye bu kışın makyaj trendleri ile ilgili yazdık!

Doğal görünümlü makyajlar bu kış yine moda!

Twiggy kirpikler yine vazgeçilmez...

Buğulu gözler yine tüm dikkatleri üzerine toplamaya hazırlanıyor...

2015-2016 kış makyaj trendleri "doğal ve egzotik olun" diyor!

Minimalist tarzı yakalayın!

Özellikle 90'lara damgasını vurmuş minimalist tarz pürüzsüz bir cilt sunuyor... Hafif yapılı ve sıvı bir fondöten kullanmaya özen gösterin ve cildinizin tamamına eşit derecede yayın. Açık kahve ya da krem bir far uygulaması ardından alt kirpik diplerinize açık renk kalem uygulaması yapın. Maskaranızı sürüp,açık renk bir allık ve açık renk bir rujla makyajınızı tamamlayın.

mi

Buğulu bakışların cazibesi

Buğulu bakışlar yıllardır makyaj trendlerinin vazgeçilmezi...Kirpik diplerinize göz kalemi uygulayın. Ve bir fırça yardımıyla kalemi dağıtın. Daha çarpıcı bakışlar için dağıttığınız kalemi siyah farla pekiştirebilirsiniz. Göz kapağınıza da eyeliner noktasından kalem uygulayarak yine fırça yardımı ile dağıtın. Dilerseniz, gri ya da siyah far kullanarak dumanlı bakışlarınızı daha da öne çıkarabilirsiniz. İsterseniz koyu isterseniz nude tonlarda bir rujla da makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

d

Islak makyaj için...

Canlı,parlak ve doğal bir görünüm için tercih edebileceğimiz ıslak makyaj için yapmanız gerekenler çok basit! Işıltılı malzemeler kullanmalı ve özellikle kemik bölgelerinizde kapatıcı uygulamalısınız. Makyajınızda belirgin olmasını istediğiniz renk tonlarına karar vermek sizden!

ıs

Kalın kaş furyası devam ediyor!

2015-2016 sonbahar kış makyaj trendleri arasında kalın kaş yine bu yılda yerini koruyor! Kalın kaşlara sahip olmak için öncelikle fazlalık olan ve kaşlarınızın görümünü bozan fazlalıkları almalısınız. Daha sonra kaş farı yardımıyla daha kalın kaşlara sahip olabilmek çok kolay!

ka

Twiggy kirpikler!

Abartılı kirpiklere sahip olmak için takma kirpik kullanmalı ve maskaranızı özenle uygulamalısınız. Kirpiklerinizi kıvırıcı yardımıyla kıvırmalı ayrıca ince eyeliner kullanmalısınız.

an

Var ama yok makyaj :)

Nemli bir sünger yardımıyla ince ve sıvı bir fondöten ile cildinizi pürüzsüz bir hale getirin. Göz kapaklarınızın da pürüzsüz görünmesi için ten rengi bir far yardımıyla makyajınıza devam edin. Göz kapağınıza çok ince ve yarım eyeliner çekerek gözlerinizi belirginleştirin. Maskaranızı belirgin kullanmayın. Pembe bir allık ve pembe hafif bir ruj ile makyajınızı tamamlayın...

yok

Sizin 2015-2016 kış makyajı trendleri arasından tercihiniz hangisi?

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Güzellik 

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html