200 Kilo Veren Kadın Görenleri Şaşırtıyor!

2 dakika okuma süresi

200 Kilo Veren Kadın Görenleri Şaşırtıyor!

Amerika'da Amber isimli bir kadının 292 kilodan 90 kiloya uzanan hikayesine bir göz atın!

Doktora gitmekte güçlük çeken eğitim ve iş hayatına devam edemeyen Amerikalı Amber isimli kadının azimli hikayesini okumaya ne dersiniz? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

200 Kilo Veren Genç Kadının Hikayesi

Amber Rachdi isimli kadın ABD'nin Oregon kentinde yaşıyor. Düzensiz beslenme alışkanlığı ile başlayan serüvenine obezite tanısı ile devam eden genç kadın 292 kilo ağırlığa ulaştı. Doktorlar her ne kadar yaşayamayacağını söylese de genç kadın azim etti ve kilo vermek için tüm doktorlarını dinledi.

kilo  kilo

24 yaşındaki genç kadın o kadar kiloluydu ki evinden dışarı çıkamayacak hale gelmişti. Bu şekilde iş hayatına ve okul hayatına devam edemeyeceğini anlayan genç kadın kilo vermek için doktor araştırdı ve sonunda kilo vermek için ilk adımı atmış oldu.

kilo

Ameliyat olmaya ve sonrasında düzenli diyet ve spor yapmayı kabul eden genç kadının ameliyat olmak için dahi kilo vermesi gerekiyordu.

kilo

Doktorların ona "30 yaşına kadar yaşayamazsın." sözleri onun daha çok hedefe odaklanmasını sağladı. Instagram'da fotoğraf paylaşmaya başlayan genç kadın adım adım uzmanların ilgisini çekti ve kilo alıp-verme süreci tüm Amerikan kanallarında yayımlanmaya başaldı.

kilo

Genç kadının şimdi ki hali ise görenleri şaşırtacak cinsten. 200 kilo vermeyi başaran Amber, özgüvenini geri kazanmış görünüyor.

Amber Rachdi'nin Şimdiki Hali

kilo

kilo

kilo

kilo

200 kilo verdikten sonra çevresi tarafından tanınmakta güçlük çeken genç kadın şimdilerde ise bir belgeselin konusu olmaya hazırlanıyor.

Editörün Seçimi: Obezite Kadınlarda Depresyona Neden Oluyor​

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 7
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html