16 - 22 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

4 dakika okuma süresi

16 - 22 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Mayıs ayının 3. haftasını karşılamaya hazır mısınız? Gelin 16 - 22 Mayıs haftası burç yorumlarına birlikte göz atalım!

Astroloji hayatımızın birçok alanında etkili, bir nevi eğlenceli, yıldızlarla ilişkili bir öngörü aktivestisi :) En 'inanmıyorum' diyen insan bile denk geldiğinden burcunun yorumunu okumaktan geri kalmaz değil mi? Daha İyi Yaşam olarak biz de bu hafta ki haftalık burç yorumlarını sizler için derledik. Mayıs ayının 3. haftasına giriş yapmış bulunuyoruz. Taptaze bir gün ve devamında taptaze bir hafta! Bakalım yıldızlar sizler için neler öngörmüşler?

İşte haftalık burç yorumları...

1- Koç Burcu:

Bu hafta sevgili koçlar için oldukça hareketli başlıyor! Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanacağınız bu hafta içinde sürekli hızlı ve dinamik hissedeceksiniz.Ancak bu yoğun akış bir takım sakarlıklara ya da kayıplara neden olabilir. Ani, sürprizli, birden olan her şey bu hafta sizi çekecek :) Yakın çevrenize karşı sinirli ve gergin tutumunuzu kontrol altına almayı başarmalısınız. Bencil tavırlarınız yüzünden sevdiklerinizle aranız açılabilir.

2- Boğa Burcu:

Bu hafta Boğalar ve yükselen Boğalar için yenilik haftası! Zincirlerinizi kırabilir, her zamankinden çok daha farklı atılımlarla sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Bu hafta içerisinde başlayacağınız işler ileride size fazlasıyla olumlu geri dönüşler sağlayacak.Bu hafta paylaşım duygunuz fazlasıyla artacak. Sevdiklerinizle ileriye dönük hayallerinizi paylaşmada mutlu anlar yaşayabilirsiniz.

3- İkizler Burcu:

Başarılı bir hafta sizi bekliyor sevgili İkizler! Beyin ve fizik gücünüzün en üst seviyede olduğu zamanlardan birini yaşıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde de uyumlu ve mutlu günler kapıda! Güçlü sosyal çevreniz, eğlenceli arkadaş gruplarınız bu hafta içinde fazalsıyla eğlenmenizi sağlayacak. Baş ağrısı gibi sağlık sorunlarına dikkat!

4- Yengeç Burcu:

 Bu hafta rüyalar ve bilinçaltı konuları ile ilgilenebilirsiniz. Mistik konular üzerinde durup düşünmek, hislerinizin fazla yoğun olması sizi hassas bir döneme sokabilir. Bu dönemde çevrenizdeki insanların iyiliğini istediğiniz için fazla müdahaleci bir tutum sergileyebilirsiniz. İş yaşamınızda ise sorumlulukların artacağı bir döneme giriş yapacaskınız. Ancak bu sorumluluk yorucu olsa dahi karşılığını almak sizi gururlandıracak.

5- Aslan Burcu:

Seyahatler, yeni insanlar ve keşifler! Bu hafta size tamamen sosyal çevrenizi değiştirmek için verilmiş bir şans. Aynı zamanda bu hafta içinde finansal kazanımlarınızı arttırmak adına da girişimlerde bulunabilirsiniz. Evlilik teklifi ya da çocuk sahibi olmak gibi aile konularına yönelmeniz de mümkün.

6- Başak Burcu:

Kariyerinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ya hep ya hiç diyeceğiniz konular gün yüzüne çıkabilir. Ev ve iş arasındaki dengeyi iyi kurmalısınız. Bu hafta sevdikleriniz çok fazla çalışmanızdan şikayet edebilirler. Uzun zamandır aklınızda olan bir değişikliğe ilk adımı atmak için harika bir fırsat yakalayabilirsiniz. İyi değerlendirin :)

7- Terazi Burcu:

Uzun zamandır harekete geçmek için uygun fırsatları beklediğiniz o değişimler için çabalamaya başlayacağınız bir hafta olacak. Bu hafta işinizde parlayacaksınız ancak üst düzey yöneticilere dikkat! Hedeflerinize giden yolda nasıl bir yol izleyeceğinizi belirleyecek, hayatınızı daha iyiye taşımak için bol bol enerji sarf edeceksiniz. Bu hafta kariyerden yana yüzünüz gülecek :)

8- Akrep Burcu:

Finansal sorunların gün yüzüne çıkacağı bir hafta sizi bekliyor Akrepler. Hırslı ve inatçı tutumlarınızla iş yerinizde bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Hem kazanıp hem kaybedeceğiniz bu hafta da önemli olan sizin tutumunuz. Kazandığınızda ya da kaybettiğinizde ki tutumunuz çok önemli. Zor bir sınavdan geçeceksini ancak sinirlerinize hakim olmayı başarırsanız sizin için her şey çok daha güzel olacak. Bu hafta sabrı öğreneceksiniz.

9- Yay Burcu:

 Bu hafta sizin için ya tamam ya devam haftası! Kötü giden bir ilişki , yolunda gitmeyen işler, memnun olmadığınız iş yeri... Hepsine dur diyebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. İyi değerlendirin. Eskiye bağlılığınızın azaldığını ve yeniliklere yol almak istediğinizi fark etmeniz uzun sürmeyecek. Hafta ortası kafa karışıklarınız sebebiyle gergin ve stresli geçebilir. Sakin kalmaya çalışın.

10- Oğlak Burcu:

Bu hafta güzelleşmek isteyeceksiniz! Spor, diyet, bakım gibi her şey size fazlasıyla ilgi çekici gelebilir. Ancak tüm bunların yanında kendinizi yoğun hissedeceğiniz bir hafta olacak. Fazla çalışmak zorunda kalabililir bu tempodan fazlasıyla sıkabilirsiniz. Sabırla çalışın ve dayanın. Karşılığını alacaksınız.

11- Kova Burcu:

Müjde! Özellikle yalnız Kovalar için romantik bir hafta kapıda! Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bu haftada aynı şekilde sağlığınıza da dikkat etmeli ve kendinizi pek fazla yıpratmamalısınız. Bu yorgunluk sebebi ile gergin olabilirsiniz. Haftasonu hareketli sosyal çevrelerde bulunabilir ve bu hafta içinde başlayacağınız aşk da kalıcılığı yakalayabilirsiniz! Üretici olduğunuz bir hafta. Değerlendirmenizi öneririz...

12- Balık burcu:

İş, kariyer, akademik kariyer gibi konuların canınızı sıkacağı bir hafta! Bu hafta sizin için beyin gücünüzü tamamen kullanmanız gereken bir hafta olarak karşılıyor. Sıkıntılı bir süreç gibi görünmesine karşın emeklerinizin karşılığını almak buna değecektir. Bu yoğunluk sebebiyle gergin tavırlar sergileyip sevdiklerinizi kırmamaya özen gösterirseniz her şey çok daha güzel olacak.

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

 

 

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 2
    emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/el-temizleyici-nasil-yapilir-12664.html