13 - 19 Haziran Haftalık Burç Yorumları

4 dakika okuma süresi

13 - 19 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Haziran ayının ikinci haftasından burç yorumları Daha İyi Yaşam'da

Yepyeni bir haftaya başlanıç yaptık bile... Aşktan işe, sağlıktan aileye, kariyerden şansa hayata dair merak ettiğiniz ne varsa astroloji yorumlarınızda. Peki ya sşz haftalık burç yorumunuzu okudunuz mu? Daha İyi Yaşam sizler için 13 - 19 Haziran burç yorumlarını derledi...

KOÇ:

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar... Haftaya iş ortaklarınızın gerçek niyetlerini anlayarak başlayabilirsiniz. Ortaklık içinde olduğunuz kişiler sizin iyi niyetinizi suistimal ediyor olabilir. Ancak bu duruma mani olmak biraz da sizin elinizde. Bu hafta içerisinde finansal harcamalarınıza da dikkat etmlisiniz. Hukuksal bir süreçten geçen Koçlar için hem maddi hem manevi bir rahatlama söz konusu. Kalbi boş olan koçlar eski sevgilileri ile tekrar barışabilir.

BOĞA:

Sevgili boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar... Bu hafta sizler için kendinizi geliştirmenizde bir fırsat haftası! Özellikle hafta ortasında kendiniz de bulduğunuz güçle kendinizi yenilemek ve değiştirmek isteyecek bunun için de büyük ve önemli adımlar atacaksınız. Çevrenizdeki insanlara güvenmeden bir kez daha düşünün deriz. Bu hafta içinde ummadığınız insanlardan ummadığınız darbeler alabilirsiniz. Sizi üzen sevgiliniz hatasını çok yakında anlayacak.

İKİZLER:

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar. Haftaya akademik ya da kariyer açısından oldukça gelişerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında artan sorumlulularınızdan kaçmayın. Sonuçları oldukça karlı olacak. İşlerinizi önem sırasına göre düzenleyin ve ona göre hareket edin. Mükafatını alacaksınız. Dikkat probleminizi de yenerseniz ortaya harika işler çıkarabilirsiniz. Eşinizden kaynaklı sorunlar canınızı sıkmasın. Aşk hayatınızda aklınıza takılan ne varsa bu hafta içinde çözüme kavuşacak.

YENGEÇ:

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar... Bu hafta sizler için sağlık problemleri ile başlayabilir. Ayrıca bu duruma rağmen iş ve eğitim alanında da büyük çaba gerektiren atılımlar yapmalısınız. Zorluklara karşı yılmayıp, ayakta kalmayı başarabilirseniz sonunda yüzünüz gülecek. Baskıcı tutumlarınız sevdiğiniz kişiyi üzüyor. Onu başkları ile kıyaslamaktan vazgeçmelisiniz.

ASLAN:

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar... Bu hafta işinizde ince eleyip sık dokumalısınız. Zira ayrıntılar yüzünden üst düzey yöneticilerinizle aranız açabilir.  Hafta ortasında sinir kat sayınız artış gösteriyor. Bu durum konusunda dikkatli olun. Sizi tahrik edecek ya da üzerinize gelecek insanlardan uzak durmalısınız. Sevgilinizle olan sorunlarınızı ise büyütmeyin. Biraz fazla ilgi istiyor olması sadece sizi sevmesinden. Daha anlayışlı olmaya çalışırsınız her şey yoluna girecek.

BAŞAK:

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar... İş ve kariyer anlamında daha fazla atılım yapmanız gereken bir haftadasınız. Kendinize güvenin ve fikirlerinizin arkasında durun. Açık sözlü bir tutum sergilemeli ve kararlarınızın ardında olduğunuzu herkese göstermelisiniz. Bekar Başaklar eski defterleri sorgulayabilir kalbi dolu Başaklar ise partnerlerinin aileleri ile yakınlık kurabilir.

TERAZİ:

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar... Bu hafta şans sizden yana! Öyle güzel bir haftaya giriyorsunuz ki hayat birden çok daha güzel bir hal alacak. Hem iş yaşamındaki talihsizlikler son bulacak hem de aşk. Eski acılarınız sizi fazlasıyla olgun bir insan yaptı. Ve bu durum bundan sonra ki hayatınızda size çok olumlu yansıyacak. Kapalı kapıların anahtarlarını bulmaya hazır mısınız? Evlilik gündeme gelebilir. Kendinize inanın!

AKREP:

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar... Bu hafta aklınıza ilk geleni şak diye karşınızdakine söyleme huyunuzdan ötürü sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Özellikle iş ortamında meydana gelebilecek tartışmalardan uzak durmaya çalışın. Finansal konularda daha fazla kazanmak istemek gereksiz hırslar sebep olabilir. Bu durum sizin için yıpratıcı olacaktır. Dİkkat edin! Kalbi boş Akrepler için çok heyecanlı bir aşk kapıda!

YAY:

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar... Bu hafta çok enerjiksiniz. Ve bu hal ve tutumunuz size oldukça olumlu bir şekilde geri dönecek. İş yaşamınızda yükselme söz konusu. Eski dostlarınızdan destek alabilir, yardımlaşma ile birçok iş yükünden kurtulabilir ve daha kaliteli üretimler yapabilirsiniz. Ailevi problemler yaşayan Yaylar da rahatlayabilir. Kara bulutlar birer birer dağılıyor... Kalbi boş Yaylar aşkı bulabilir, kalıcı ve mutlu bir aşka yelken açabilir!

OĞLAK:

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar... Haftaya dikkatli bir başlangıç yapmanızda yarar var. Özellikle maddi konularda dikkatli davranmalı, gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Hafta ortası işinizle ilgili birçok konu hayatınızın gündemi haline gelebilir. Bu durumu en karlı hala getirmeye çalışmak ise yine sizin elinizde. Sevdiğiniz kişi ile aranıza koyduğunuz mesafe onu üzüyor. Aşk kapınızı biraz daha aralayabilirisiniz.

KOVA:

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar... Haftaya güzeş bir başlangıç yaptınız ancak aile içinde meydana gelebilecek sorunlar tadınızı kaçırabilir. Bu durumdan en az hasarla kurtulmak ise yine sizin elinizde. Dikkatli davranıp,olayların tam merkezinde olmaz ve fikirlerinizi kimseye dayatmaya çalışmaz iseniz her şey yolunda gidecek. İş yaşamınızda ise dikkatli davranmalı, kendi fikir ve düşüncelerinize göre bir yol izlemelisiniz. Bir birlikteliği olan Kovalar için romantizm doruk noktasında! Kalbi boş Kovalar için ise karaer verme zamanı... 2 aşıktan birine seçmek isteyeceksiniz.

BALIK:

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar... Bu hafta sağlığınıza dikkat edin. Her sorunu kafaya takıyor olmanız size ciddi zararlar veriyor. Duygularınızı bu kadar bastırmamalı, kendi kendinizi bu kadar yememelisiniz. Sevdiğiniz kişiden gördüğünüz nankörlükler artık çizgiyi aşabilir. Sabrınız kalmıyor. Geriye odaklanmaktansa önünüze bakmanız da fayda var. Eğer kalbi boş bir Balıksanız aşkta daha cesur olmalısınız.

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

 

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html