10 Günde Kalça Eriten Çay Tarifi!

2 dakika okuma süresi

10 Günde Kalça Eriten Çay Tarifi!

Kalça bölgenizdeki fazlalıklardan ve çıkıntılardan bu mucize çay ile kurtulabilirsiniz.

Kadınların en çok şikayetçi olduğu kilo tiplerinden biri de kalça ve basenlere yerleşen yağlardır. Yaş ilerledikçe bölgesel kilolardan kurtulmakta oldukça zor hale geliyor. 

Ancak kalça ve basen yağlarından kurtulmak imkansız değil. Siz de basen ve kalçalarınızdaki fazla kilolardan kurtulmak için 10 günde kalça eriten mucize çay tarifini denemelisiniz. Bu çay dışında kalçalarınızı diyet ve egzersizlerle de eritmeniz mümkün. 

İDEAL KİLOYA KOLAY ADIM

Yalnız unutmayın ki bu bölgelerdeki yağlar daha zor ve uzun bir süreçte istediğiniz hale geliyor. Bu nedenle kendinizi önce motive edin ve sabır gösterin. Göreceksiniz ki istediğiniz ideal forma kavuşmuş olacaksınız.

Aktarlardan kolaylıkla temin edeceğiniz bu malzemelerle 10 gün sonra çıkan sonuca siz bile şaşıracaksınız.  Bu tarifin püf noktası bir malzeme bile eksik olmamalı. Yoksa istediğiniz etkiyi alamayabilirsiniz.

Diyetin mevsimi yoktur diyoruz ve kalça bölgenizdeki fazla yağlardan kurtaran kalça eriten çay tarifini artık açıklıyoruz. Kalça ve basenlerdeki fazla kilolardan tek adımda kurtulacaksanız. Bakalım tarifin içinde neler varmış:

KALÇA ERİTEN ÇAY TARİFİ

-Papatya

-Sinameki

-Rezene

-Kuşburnu

-Funda yaprağı

Not: Tüm bu malzemelerden bir çay kaşığı kadar kullanmanız yeterli. 

Farklı çaylardan olan bu karışımı düzenli olarak kullanmanız gerekiyor. Aynı zamanda egzersiz yapmayı da ihmal etmezseniz kısa sürede kalça bölgenizdeki yağlardan kurtulabilirsiniz.

KALÇA ERİTEN ÇAYIN YAPILIŞI

Kalça eriten çay malzemelerini sıraladık. Şimdi de yapılışına bir göz atalım. Öncelikle bir demliğin içine bu malzemeleri ekleyin ve üzerine 1 bardak kaynamamış su ekleyin. Bir süre demlenmesini bekleyin.  5-7 dakika kadar demlenmesi süresinin ardından ılık olarak bir su bardağı için.

10 GÜN BOYUNCA TÜKETİN

Bu çayı 10 gün boyunca her sabah tüketin daha sonra biraz ara verin.  Bu çay tarifi aynı zamanda selülitlere de iyi gelmektedir.  10 günün sonunda kalça bölgenizdeki hafifliği ve inceliği hissedeceksiniz.

ÇAYI TÜKETTİNİZ SÜRECE MUTLAKA EGZERSİZ YAPIN

Bu çayın etkisini daha da arttırmak istiyorsanız mutlaka ve mutlaka egzersiz yapmalısınız.

Daha İyi Yaşam olarak sizlere kalça eriten mucize formülü açıkladık. Siz de eğer kalçalarınızdaki fazla yağlardan rahatsız oluyor ve istediğiniz kıyafeti giymek istiyorsanız bu çay tarifini deneyiniz.

Kalça yağlarından kurtulmak için sizin formülünüz nedir?

Bir Ana Öğünde Ne Kadar Tüketmeliyiz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html