İşte Dolgun Dudakların Sırrı

0

Sizin de olsun istemez misiniz?

Kadınlar bakımlı olmaya her zaman özen gösterirler. Onlar için kendilerini güzel hissetmeleri her şeyden önemlidir. Kıyafet, saç, makyaj konularının yanında dudaklarının bakımlı olması için de bir çok yolu denemektedirler. Çünkü her kadın dolgun dudaklara sahip olmak ister.

Dolgun dudaklara her ne kadar estetik sayesinde rahatça sahip olunsa da bu yöntem çok fazla tercih edilmemektedir. Günümüzde doğallıktan yana olan kadınlar evde bitkisel bakım kürleriyle, çeşitli makyaj hileleriyle istedikleri dudaklara sahip olmaktadırlar. Dolgun dudakların başlıca sırrı olarak peeling çok önemlidir. Çatlamış ve kuru dudaklar hem kötü bir görüntü hem de rahatsız edici bir duygu uyandırmaktadır. Nemlendirici kremlerle bunu gidermek mümkündür. Dudaklarınız nemli olduğu sürece kullandığınız ruj da düzgün bir görünüm oluşturacaktır.

Dolgun dudakların sırları arasında bir küp buzu da görmek mümkündür. Buzluktan aldığınız bir küp buzu dudaklarınızda bir süre gezdirerek masaj yaptığınızda dudaklarınızın kan dolaşımı hızlanarak daha kırmızı ve dolgun görünebilmektedir. Bitkisel yöntemlere baktığımızda ise taze nane karşımıza çıkmaktadır. Taze nane dudağımıza sürüldüğünde yakıcı etkisiyle dudaklarımıza kırmızılık ve dolgunluk katmaktadır.

Makyaj hilelerini de dolgun dudakların sırları arasında görebiliriz. Yaptığınız çeşitli makyaj hileleriyle istediğiniz dolgun dudaklara en kısa zamanda sahip olabilirsiniz. Ten renginize uygun bir kalemi dudaklarınızın kenarına çekerek bu dudakları ortaya çıkarırsınız. Aynı şekilde ruj tonunu seçerken canlı ve doğal renkler tercih etmenizde fayda vardır.

Sizde güzel ve dikkat çekici dudaklara sahip olmak istiyorsanız bunlardan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginizi çekebilecek benzer haberler:

Başınız Saçınızla mı Dertte ?

İşte Çok Konuşulan Güzellik Sırları

Pelin Velioğlu

Cevapla